Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

3 pokoje z kuchnią

Zajęcia cykliczne

WTOREK

JĘZYK WŁOSKI

WTOREK, godz. 12:00

Rozpoczynamy zajęcia sąsiedzkie z języka włoskiego. Pierwsze spotkanie organizacyjne 09-10-2018, podczas którego określimy pozom grupy i ustalimy od czego zaczniemy. Jeśli chcesz poznać podstawy języka włoskiego lub przypomnieć sobie dawno nieużywane słowa to przyjdź i w miłym gronie zacznij nową przygodę. 

Zaprasza Monika Vassallo
Wstęp wolny.

JĘZYK ROSYJSKI

WTOREK, godz. 18:00

Po wakacyjnej przerwie wracają zajęcia z języka rosyjskiego. 2 października odbędzie się pierwsze spotkanie, podczas którego określimy poziom grupy i ustalimy Wasze oczekiwania. Pragniesz poznać nowy język? A może chcesz odświeżyć sobie dawne kompetencje językowe? Zapraszamy w imieniu pani Marii na zajęcia:)

Wstęp wolny

POBITE GARY
WTOREK godz.18:00
„POBITE GARY” to sąsiedzkie gotowanie. Czasem przyrządzamy wymyślne potrawy, do których inspiracją są podróże bądź ciekawe przepisy, innym razem robimy coś „na szybko” z dwóch, trzech składników. Każde spotkanie przy kuchni, to przede wszystkim rozmowa przy wspólnym stole, integracja oraz przygotowanie. Zazwyczaj tydzień wcześniej ustalana jest potrawa, jaką będziemy chcieli wspólnie przygotować.
Mile widziane składniki na danie. Wstęp wolny!

POTAŃCÓWKI Z CANDELĄ!
WTOREK godz.19:00
Gdy słyszysz latynoską muzykę, nogi same rwą Ci się do tańca?
Masz ochotę poznać sympatycznych ludzi w niezobowiązującej atmosferze?
Chcesz zwiększyć swoją aktywność fizyczną, w atmosferze zabawy, bez katorżniczych ćwiczeń?
Jeżeli chociaż na 1 pytanie odpowiedziałeś/ – łaś TAK, to koniecznie musisz wpaść na Kubańskie Potańcówki w 3 pokojach z kuchnią!
Praktisy służą głównie zabawie przy muzyce, nie jest to lekcja tańca, a praktyka taneczna.
– Dobra zabawa,
– kubańska muzyka,
– taniec pełen radości,
– obecność instruktora tańca podczas spotkania,
– nowe znajomości
– to wszystko w każdy wtorek w 3 pokojach z kuchnią, w godz. 19:00 – 20:40.
Zapraszamy! 

informacje: biuro@candela.edu.pl

Wstęp wolny!

ŚRODA

JOGA SĄSIEDZKA
ŚRODA, godz.13:00
UWAGA – ZMIANA! w dwie ostatnie środy miesiąca, tj. 24.10 i 31.10 joga sąsiedzka wyjątkowo odbędzie się o godz. 13:00
Marzy Ci się trening w pełnej harmonii ducha i ciała? Chcesz uelastycznić i wzmocnić mięśnie? Zapraszamy na jogę sąsiedzką do 3 Pokoi z Kuchnią. Joga pomaga zniwelować stres, relaksuje, poprawia nastrój, pomaga nawiązać lepszy kontakt z własnym ciałem i znacząco wpływa na styl życia i żywienia. Joga jest dla każdego! Przyjdź na praktykę, przekonaj się sam/a! Zaprasza: Ola Broma, instruktorka Jogi. Wstęp wolny!

ORIGAMI
ŚRODA, godz.12:30
Praca w technice origami to świetny manualny trening dla umysłu, zabawa kolorem, papierem i formą. Podczas spotkań w łatwy sposób wykonasz piękne dekoracje i miło spędzisz czas. Zapewniamy podstawowe materiały.

Wstęp wolny.

RĘKODZIEŁO – BIŻUTERIA KORALIKOWA

ŚRODA, godz.17:00
W środy o 17:00 spotykamy się, by tradycyjnie przygotować razem biżuterię. Wymieniamy się wiedzą i uczymy od siebie nawzajem. Grupa „koralikowa” to cotygodniowe spotkania entuzjastów biżuterii hand made. W przyjemnej, kameralnej atmosferze wspólnie tworzymy różne ozdoby (bransoletki, kolczyki i inne).
Zapewniamy podstawowe materiały.

Wstęp wolny!

GRUPA ROWEROWA
ŚRODA, godz.19:00
Sąsiedzka grupa rowerowa wyrusza w każdą środę spod budynku 3 pokoi przy ładnej pogodzie. Trasa i tempo – jak zwykle dostosowane do uczestników. W razie niesprzyjającej pogody, spotkania rowerowe zostają odwołane.

Wstęp wolny!

CZWARTEK

ZIELONOBIAŁOŁĘCKI KLUB MAM
CZWARTEK godz.10:30

Spotkania Klubu Mam w przestrzeni 3 pokoi z kuchnią odbywają się cyklicznie w każdy czwartek miesiąca. Każde z nich dedykowane jest innemu zagadnieniu: na spotkania zapraszani są ciekawi goście, poruszający się w obszarach zainteresowań bliskich mamom małych dzieci: psychologia, zdrowie, odżywianie, alergie, bezpieczeństwo, prawo pracy, opieka, uroda i inne. 

Informacje o klubie: Zielonobiałołęcki Klub Mam działa w przestrzeni udostępnionej przez „3 Pokoje z Kuchnią” (miejsce spotkań kulturalnych i towarzyskich dla mieszkańców Zielonej Białołęki). Spotykamy się w czwartki w godzinach 10:30-12:30. Wszystkie organizowane wydarzenia są bezpłatne, wystarczy się zapisać. Zapraszamy wszystkie mamy, również te w ciąży. Miejsce jest przyjazne dzieciom, idea spotkań jest taka, żeby można było wziąć ze sobą dzieci i jednocześnie spotkać się z innymi mamami, porozmawiać oraz wymienić doświadczeniami.

Dołącz do nas na FB i śledź aktualne wydarzenia:
Zielonobiałołęcki Klub Mam  

Szczegóły: zielonobialoleckiklubmam@gmail.com

O PSZCZOŁACH. WARSZTATY PSZCZELARSKIE
CZWARTEK godz.16:30
Jesienna aktywność pszczół.
Pszczoły wydały już miód, odbyły się dwa miodobrania, czas na powolne przygotowanie uli do zimy. Spotkania z pszczołami odbywają się w oddalonej od 3 Pokoi o kilka kilometrów pasiece. W razie chęci uczestnictwa możliwy transport wraz z opiekunami pszczół – Agnieszką i Wojtkiem. Wskazany wcześniejszy kontakt w celu umówienia się na przejazd do pasieki.
Na spotkania z pszczołami ubieramy się w ubranie kryjące i pełne buty. W razie niepogody spotkania zostają odwołane.

Wstęp wolny!

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
CZWARTEK godz.18:00
Spotkania organizacyjne to doskonała okazja do tego, aby przedstawić swoje pomysły, porozmawiać o 3 Pokojach z Kuchnią lub poznać bliżej naszą działalność.
W 3 Pokojach z Kuchnią każdy moment jest odpowiedni na spotkanie i rozmowę. Więc jeśli nie możesz przyjść na spotkanie organizacyjne to przyjdź w odpowiedniej dla Ciebie chwili. Wszelkie pomysły i zaangażowanie mile widziane:)
Czekamy z pyszną kawą, a w ciepłe dni także z orzeźwiającą wodą z cytryną:)

ROCK’N’ROLL
CZWARTEK godz.19:30
Rock’n’Roll To styl taneczny oraz muzyczny, hit lat 60-tych. Taniec wiecznie młody i niezmiennie popularny. Chcesz poznać ten styl taneczny? A może już kiedyś tańczyłeś i pragniesz odświeżyć sobie Rock’n’Rolla? 
Ewa i Robert serdecznie zapraszają na wspólny taniec i naukę kroków.

Wstęp wolny!

PIĄTEK

SPOTKANIA EMPATYCZNE
PIĄTEK godz.10:30

UWAGA, dnia 19.10 spotkanie empatyczne wyjątkowo NIE ODBĘDZIE SIĘ!

Jesteśmy grupą powarsztatową, która pragnie zgłębiać Porozumienie bez przemocy, nasiąkać empatycznym językiem, ćwiczyć nowe umiejętności a ponad wszystko przebywać razem w przemiłej atmosferze.
Zapraszamy wszystkich, którym bliskie są zagadnienia empatycznej komunikacji.
Wstęp wolny!

LOKALNA GRUPA ZAKUPOWA
PIĄTEK godz.18:00
Lokalna grupa zakupowa, to grupa sąsiadów zainteresowanych zdrową żywnością.
Jesteś świadomym konsumentem? Chcesz mieć wpływ na jakość produktów, które trafiają na Twój domowy stół? Dołącz do inicjatywy Dowiedz się więcej
Kupuj odpowiedzialnie. Wspieraj lokalnych przedsiębiorców. Odbiór zakupów: każdy piątek od godz. 18:00
www.lokalnyrolnik.pl

PO SĄSIEDZKU – WEŁNA I PAPIEROWA WIKLINA
PIĄTEK, (05.10, 19.10, 26.10), godz.17:30
Zajęcia „Po sąsiedzku” w 3 Pokojach z Kuchnią realizowane są dla dorosłych. Projekt powstał dzięki głosowaniu z Budżetu Partycypacyjnego m.st. Warszawy.
W październiku oddajemy się robótkom na drutach oraz pleciemy w technice papierowej wikliny. To popularna forma rękodzieła, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy do łask wracają przedmioty D.I.Y. Zajęcia, to doskonała okazja, by przybliżyć sobie tę technikę, która sprawia wiele radości i pozwala wykonać niepowtarzalny przedmiot. Uczestnicy zaznajomią się z podstawami i wykonają:  czapka na drutach (05.10),  podstawy papierowej wikliny – podstawka pod kubek (19.10.), wieniec (26.10).

Zajęcia odbywają się dla 16 osób dorosłych.

zgłoszenia, informacje: posasiedzku2018@gmail.com

SOBOTA

SĄSIEDZKI DECOUPAGE
SOBOTA, godz. 12:00
To technika, polegająca na ozdabianiu przedmiotów wykonanych z różnych materiałów [drewno, metal, plastik czy szkło poprzez naklejanie na nie wzoru z papieru].
W prosty sposób nadajemy starym przedmiotom nowe życie. Technika decoupage jest prosta; pozwala wykonać piękne prace bez konieczności posiadania zdolności plastycznych. Zapewniamy podstawowe materiały. Wskazane jest przynieść ze sobą przedmioty do ozdobienia (słoiki, pudełka itp).

Wstęp wolny!

PO SĄSIEDZKU – WEŁNA I PAPIEROWA WIKLINA
SOBOTA, (06.10, 13.10, 20.10, 27.10), godz.17:30
Zajęcia „Po sąsiedzku” w 3 Pokojach z Kuchnią realizowane są dla dorosłych. Projekt powstał dzięki głosowaniu z Budżetu Partycypacyjnego m.st. Warszawy.
W październiku oddajemy się robótkom na drutach oraz pleciemy w technice papierowej wikliny. To popularna forma rękodzieła, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy do łask wracają przedmioty D.I.Y. Zajęcia, to doskonała okazja, by przybliżyć sobie tę technikę, która sprawia wiele radości i pozwala wykonać niepowtarzalny przedmiot. Uczestnicy zaznajomią się z podstawami i wykonają:  szalik na drutach (05.10),  rękawiczki na drutach (13.10.), konstrukcja kubka na długopisy (20.10.), choinka (27.10).

Zajęcia odbywają się dla 16 osób dorosłych.

zgłoszenia, informacje: posasiedzku2018@gmail.com

SZYCIE – POCZĄTKUJĄCY
SOBOTA 20.10. godz. 16:00
Szycie dla początkujących, to spotkania dla osób chcących stawiać pierwsze kroki w kontakcie z maszyną do szycia, a także tych, którzy chcą wykonać proste poprawki czy uszyć coś nieskomplikowanego. W 3 Pokojach z Kuchnią dysponujemy 2 maszynami do szycia i podstawowymi materiałami oraz narzędziami. Jeśli posiadasz własne, weź je ze sobą – to ułatwi pracę 😉
Zaprasza Natalia Strycka.

SZYCIE – ZAAWANSOWANI
SOBOTA 06.10. godz. 16:00
Zajęcia dla zaawansowanych są kontynuacją dla osób, które szyły w poprzednich latach, oraz dla tych, którym obsługa maszyny jest nieobca.
Będziemy się skupiać na bardziej złożonych projektach. Zapraszam z konkretnym pomysłem lub problemem, najlepiej z własną maszyną.
Prowadzenie Anna Druzd
www.annadruzd.pl