X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X

wybierz z listy

X

sample error

sample error

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
 • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.pole wymagane
 • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane

Warunki zniżek

 1. Zniżki obejmują wyłącznie zajęcia: Muzyczne Studio Przedszkolaka Luzik, Studio wokalno-taneczne „Luz”, Rysunek i Malarstwo, zajęcia plastyczne z elementami eko-designu, Laboratorium tańca, hip-hop, zespół wokalny Avanti, pianino oraz zajęcia teatralne.
 2. Zniżki w wysokości:
  • - 10 % (za drugie i kolejne zajęcia, rodzina) - i: zniżka przysługuje osobom biorących udział w kilku sekcjach BOK oraz rodzeństwom i małżeństwom (zniżka naliczana będzie za drugą i każdą kolejną sekcję; sekcja wybrana jako pierwsza pozostaje bez zniżki).
  • - 15 % (opłata za cały semestr) - i: zniżka przysługuje osobom płacącym z góry za cały semestr (opłata wnoszona do 1. października i do 15. marca)
  • - 20 % (Karta Dużej Rodziny, uczestnicy BAW) - i: Zniżka przysługuje posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz osobom uczestniczącym w zajęciach Białołęckiej Akademii Wiedzy oraz uczniom Zespołu Szkół nr 106 (ul. van Gogha 1) i uczniom Szkoły Podstawowej nr 356
  • - 50 % (OPS) - i: zniżka przysługuje osobom korzystającym z pomocy Białołęckiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Przed pierwszymi zajęciami należy okazać ważne zaświadczenie z ośrodka.
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

X

Wysyłanie formularza nie powiodło się, spróbuj ponownie później

PL / EN
   
< powrót

Mikromodelarstwo GROT

Pracownia Mikromodelarstwa i Gier Strategicznych GROT

Grupa wiekowa: dzieci (od 10 roku życia), młodzież, dorośli

Rodzaj zajęć: grupowe

Czas trwania: 180 min.

Koszt zajęć: 60 zł/miesięcznie

W tej sekcji narodzi się zapewne niejeden logistyk. Uczestnicy rozwiną wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne i plastyczne. Wykonają wiele modeli, makietę plastyczną czy element krajobrazu. Będą mieli okazję malować figurki żołnierzy. Poznają sztukę pracy sztabowej na szczeblu strategicznym i taktycznym. Przeprowadzą wiele ważnych bitew. To najprzyjemniejsza z metod nauki historii – poprzez zabawę, modelarstwo i gry.  Zajęcia z mikromodelarstwa odbywają się w Szkole Podstawowej nr 314 przy ul. Porajów 3.


Instruktor:  Tomasz Kowalczyk absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach oraz słuchacz  studiów doktoranckich  w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Od 30 lat  związany z modelarstwem i wargamingiem.  Pomysłodawca i organizator projektu Warszawskiego  Konwentu Gier Strategicznych GRENADIER realizowanego na terenie Muzeum X Pawilonu -  Cytadeli Warszawskiej.