X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X

wybierz z listy

X

sample error

sample error

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
 • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.pole wymagane
 • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane

Warunki zniżek

 1. Zniżki obejmują wyłącznie zajęcia: Muzyczne Studio Przedszkolaka Luzik, Studio wokalno-taneczne „Luz”, Rysunek i Malarstwo, zajęcia plastyczne z elementami eko-designu, Laboratorium tańca, hip-hop, zespół wokalny Avanti, pianino oraz zajęcia teatralne.
 2. Zniżki w wysokości:
  • - 10 % (za drugie i kolejne zajęcia, rodzina) - i: zniżka przysługuje osobom biorących udział w kilku sekcjach BOK oraz rodzeństwom i małżeństwom (zniżka naliczana będzie za drugą i każdą kolejną sekcję; sekcja wybrana jako pierwsza pozostaje bez zniżki).
  • - 15 % (opłata za cały semestr) - i: zniżka przysługuje osobom płacącym z góry za cały semestr (opłata wnoszona do 1. października i do 15. marca)
  • - 20 % (Karta Dużej Rodziny, uczestnicy BAW) - i: Zniżka przysługuje posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz osobom uczestniczącym w zajęciach Białołęckiej Akademii Wiedzy oraz uczniom Zespołu Szkół nr 106 (ul. van Gogha 1) i uczniom Szkoły Podstawowej nr 356
  • - 50 % (OPS) - i: zniżka przysługuje osobom korzystającym z pomocy Białołęckiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Przed pierwszymi zajęciami należy okazać ważne zaświadczenie z ośrodka.
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

X

Wysyłanie formularza nie powiodło się, spróbuj ponownie później

PL / EN
   
< powrót

Teatr 56m2

Teatr 56m2

Grupa wiekowa: młodzież licealna

Rodzaj zajęć: grupowe/maks. 12 osób

Czas trwania: 150 min.

Grupa teatralna dla młodzieży, działająca już trzeci sezon. Zajęcia docelowo służą pracy nad spektaklem, jako pełnowymiarową inscenizacją prezentowaną następnie publiczności. Podczas prób uczestnicy wprowadzani są w tajniki technik aktorskich oraz różnych form i konwencji scenicznych. Przełamując ukryte napięcia i hamulce stopniowo rozwijamy ekspresję, kreatywność i twórcze myślenie. W cały sezon artystyczny wpisany jest blok warsztatowy trenujący wyobraźnię oraz  podstawowe narzędzia pracy aktora takie jak: głos i ciało oraz etap pracy nad gotowym scenariuszem. Aby dołączyć do grupy należy zaprezentować przygotowany tekst literacki. Te zajęcia to propozycja dla każdego, w kim drzemią talenty sceniczne i duże pokłady energii i ekspresji.

Instruktor: Aneta Muczyń

Aktorka, reżyserka, pedagog teatru, absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Warszawskiej Akademii Teatralnej. W 2009 otrzymała dyplom zawodowego aktora wydany przez Związek Artystów Scen Polskich. Z amatorskim ruchem teatralnym związana od kilkunastu lat, jako organizator i uczestnik wielu projektów, warsztatów i spektakli. Od roku 2004 związana z białołęckim Zespołem Teatru 13 (dawny Teatr 13), od 2007 z Białołęckim Ośrodkiem Kultury, gdzie wyreżyserowała przeszło 20 spektakli.