X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X

wybierz z listy

X

sample error

sample error

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
 • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.pole wymagane
 • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane

Warunki zniżek

 1. Zniżki obejmują wyłącznie zajęcia: Muzyczne Studio Przedszkolaka Luzik, Studio wokalno-taneczne „Luz”, Rysunek i Malarstwo, zajęcia plastyczne z elementami eko-designu, Laboratorium tańca, hip-hop, zespół wokalny Avanti, pianino oraz zajęcia teatralne.
 2. Zniżki w wysokości:
  • - 10 % (za drugie i kolejne zajęcia, rodzina) - i: zniżka przysługuje osobom biorących udział w kilku sekcjach BOK oraz rodzeństwom i małżeństwom (zniżka naliczana będzie za drugą i każdą kolejną sekcję; sekcja wybrana jako pierwsza pozostaje bez zniżki).
  • - 15 % (opłata za cały semestr) - i: zniżka przysługuje osobom płacącym z góry za cały semestr (opłata wnoszona do 1. października i do 15. marca)
  • - 20 % (Karta Dużej Rodziny, uczestnicy BAW) - i: Zniżka przysługuje posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz osobom uczestniczącym w zajęciach Białołęckiej Akademii Wiedzy oraz uczniom Zespołu Szkół nr 106 (ul. van Gogha 1) i uczniom Szkoły Podstawowej nr 356
  • - 50 % (OPS) - i: zniżka przysługuje osobom korzystającym z pomocy Białołęckiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Przed pierwszymi zajęciami należy okazać ważne zaświadczenie z ośrodka.
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

X

Wysyłanie formularza nie powiodło się, spróbuj ponownie później

PL / EN
   
< powrót

Teatr Szlak

Teatr Szlak

Grupa wiekowa: dzieci i młodzież (10-15 lat)

Rodzaj zajęć: grupowe/max. 15 osób

Czas trwania: 120 min., 150 min.

Nie każdy w przyszłości będzie aktorem, ale każdy będzie miał kontakt z drugim człowiekiem. Uczestnicy skupią się na rozwoju i poszukiwaniu własnego „ja”. Teatr Szlak to swoista synteza sztuk, wykorzystująca charakterystyczne dla różnych rodzajów twórczości środki wyrazu: słowo, ruch, plastykę, muzykę. Łączy wszystkie typy dziecięcej/młodzieńczej ekspresji i odnajduje własne, oryginalne rozwiązania. Pokonuje słabości, uczy zachowania w grupie, uruchamia wyobraźnię i kształtuje pewność siebie, co przydaje się na każdej płaszczyźnie życia. Zajęcia zakończą się prezentacją spektaklu teatralnego na dużej scenie.


Instruktor: Maciej Dmochowski
Swoją drogę teatralną rozpoczynał w teatrze ulicznym w Gdańsku. Wychowanek Bogumiły Toczyskiej. Podczas pobytu w Rosji zainicjował pracę nad spektaklem "Białe Noce", na podstawie opowiadania F.Dostojewskiego o tym samym tytule. Premiera spektaklu zbiegła się z premierą spektaklu dyplomowego, pt. "Czarnoksiężnik z Krainy OZ", w reż. Tomka Zadróżnego, kończącego naukę w studium teatralnym w Warszawie. Współpracuje z Teatrem Baza grając spektakle dla dzieci. Współpraca z Pawłem Passinim nad czytaniem performatywnym "Dybuka", spowodowała, że zafascynował się literaturą żydowską. Prowadził warsztaty z dziećmi i młodzieżą m.in w ramach projektu "Pobudzania społeczności terenów wiejskich" na Siedlecczyźnie. Uczestniczy w realizacji licznych projektów teatralnych, małych form m.in w corocznym Festiwalu "Warszawa Singera", obchodach "Dni Pamięci" w Łodzi. Współzałożyciel Grupy Zaplecze. Pasjonat ludzi i relacji między nimi.