PL / EN
   
< powrót

Wolontariat

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM W BIAŁOŁĘCKIM OŚRODKU KULTURY!

Białołęcki Ośrodek Kultury prowadzi program wolontariacki dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie, poznać ciekawych ludzi i rozwijać swoje zainteresowania.

Będąc wolontariuszem/wolontariuszką dajesz dużo z siebie ale też masz szansę na rozwój osobisty i profesjonalny, uczestniczenie w wydarzeniach kulturalnych oraz poznanie funkcjonowania jednego z najdynamiczniej rozwijających się domów kultury w Warszawie. Działalność Białołęckiego Ośrodka Kultury daje wiele możliwości działań. Aby najlepiej wykorzystać wiedzę i pracę wolontariuszy staramy się przydzielać im odpowiednie obowiązki.

Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania i szukasz dla siebie dodatkowego zajęcia to dobrze traiłeś. Jesteśmy instytucją otwierającą się na inicjatywy oddolne, nasz program jest różnorodny, nie zamykamy się na jedną dziedzinę sztuki. Uruchomiliśmy pierwsze, nowoczesne kino na Białołęce, skupiamy grupy teatralne, organizujemy koncerty, działamy w terenie.

Szukamy osób do pomocy przy naszych weekendowych wydarzeniach artystycznych. Do zadań wolontariusza należeć będzie przede wszystkim pomoc przy obsłudze widza podczas koncertów oraz przedstawień teatralnych na Sali Widowiskowej, Scenie 64 oraz w Kinie na boku. Szukamy osób zaangażowanych, odpowiedzialnych i dyspozycyjnych w weekendy.

W zamian za Wasze zaangażowanie i poświęcony czas będziecie mogli liczyć na:

-       darmowy wstęp na wybrane imprezy Białołęckiego Ośrodka Kultury i do Kina na boku,

-        zniżki na zajęcia artystyczne,

-        specjalistyczne kursy i szkolenia,

-        zdobycie doświadczenia i ciekawych kontaktów.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Marta Boratyńska m.boratynska@bok.waw.pl

< powrót