PL / EN
   
< powrót

LATO W MIEŚCIE W KINIE NA BOKU

Zapraszamy na bezpłatny cykl filmowy do kina Na Boku przy van Gogha 1 w lipcowe wtorki i czwartki o 10.00. Pierwszeństwo wstępu na wszystkie spotkania mają białołęckie placówki oświatowe prowadzące akcję „Lato w mieście”. Na pozostałe 50 miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne (22 300 48 00, wewn. 1) lub mailowe (kasa@bok.waw.pl). Osoby niezapisane będą wpuszczane w drugiej kolejności, zgodnie z dostępnością miejsc.

PROGRAM:

Balerina”, reż. Eric Summer, Éric Warin

25.07.2017 (wtorek), godz. 10:00

11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem, ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu, Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka, podstępna Kamila, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

Ozzy”, reż. Alberto Rodriguez

20.07.2017 (czwartek), godz. 10:00

27.07.2017 (czwartek), godz. 10:00

Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami. Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel to, tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania. Ozzy natychmiast wpada na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zaczyna się wielka zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych, Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni. Ozzy to wciągająca opowieść o pokonywaniu wewnętrznych barier. O tym, że w każdym z nas drzemie superbohater, tylko trzeba w niego uwierzyć. I że przy pomocy przyjaciół można pokonać wszystkie trudności.