Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

3 pokoje z kuchnią

Zajęcia cykliczne

UWAGA!!!

Zmiana godzin pracy 3 pokoi w wakacje

Ustalone dni i godziny pracy 3 pokoi w lipcu i sierpniu to:

czwartek-piątek od 12:00 do 21:00
sobota od 12:00 do 18:00.
w pozostałe dni tygodnia 3 pokoje z kuchnią są nieczynne.

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ STAŁYCH NA WAKACJE

CZWARTEK:

JOGA SĄSIEDZKA
CZWARTEK, godz. 12:00

Marzy Ci się trening w pełnej harmonii ducha i ciała? Chcesz uelastycznić i wzmocnić mięśnie?
Zapraszamy na jogę sąsiedzką do 3 Pokoi z kuchnią. Praktykę jogi prowadzi Jola.
Joga pomaga zniwelować stres, relaksuje, poprawia nastrój, pomaga nawiązać lepszy kontakt z własnym ciałem i znacząco wpływa na styl życia i żywienia. Joga jest dla każdego! Przyjdź na praktykę, przekonaj się sam/a!
Wstęp wolny!

ZUMBA FITNESS
CZWARTEK, godz. 18:15

W czwartki o 18:15 zapraszamy na płomienny trening z bijącą rekordy popularności ZUMBĄ!
W sam raz na jesienne popołudnie, gorące rytmy latino rozgrzeją parkiet, pomogą nam świetnie się bawić i spalić kalorie.
Doskonała forma ruchu, dla każdego, bez względu na wiek i stopień sprawności.
Bawmy się wspólnie i ćwiczmy ZUMBĘ w sąsiedzkim towarzystwie.
Zaprasza Maciej Kowara, instruktor Zumba fitness:)
Wstęp wolny!

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
CZWARTEK, godz. 18:00
Spotkania organizacyjne to doskonała okazja do tego, aby przedstawić swoje pomysły, porozmawiać o 3 Pokojach z Kuchnią lub poznać bliżej naszą działalność.
W 3 Pokojach z Kuchnią każdy moment jest odpowiedni na spotkanie i rozmowę. Więc jeśli nie możesz przyjść na spotkanie organizacyjne, to przyjdź w odpowiedniej dla Ciebie chwili. Wszelkie pomysły i zaangażowanie mile widziane:). Spotkania organizacyjne, to przestrzeń i czas na Wasze pomysły, na rozmowę. Są inicjowane przez osoby, które przychodzą z pomysłem.
Czekamy z pyszną kawą:)

ROCK’N’ROLL – TANIEC I NAUKA KROKÓW
CZWARTEK, godz. 19:30
Rock’n’Roll To styl taneczny oraz muzyczny, hit lat 60-tych. Taniec wiecznie młody i niezmiennie popularny. Chcesz poznać ten styl taneczny? A może już kiedyś tańczyłeś i pragniesz odświeżyć sobie Rock’n’Rolla? 
Ewa i Robert serdecznie zapraszają na wspólny taniec i naukę kroków.

Wstęp wolny!

PIĄTEK

 

JOGA SĄSIEDZKA
PIĄTEK, godz. 12:00

Marzy Ci się trening w pełnej harmonii ducha i ciała? Chcesz uelastycznić i wzmocnić mięśnie?
Zapraszamy na jogę sąsiedzką do 3 Pokoi z kuchnią. Praktykę jogi prowadzi Jola.
Joga pomaga zniwelować stres, relaksuje, poprawia nastrój, pomaga nawiązać lepszy kontakt z własnym ciałem i znacząco wpływa na styl życia i żywienia. Joga jest dla każdego! Przyjdź na praktykę, przekonaj się sam/a!
Wstęp wolny!

STRETCHING
PIĄTEK, godz. 18:30

W trakcie spotkań poznamy i wykonamy zestaw ćwiczeń fizycznych, polegających na rozciąganiu mięśni. Dzięki nim uelastycznimy mięśnie i poprawimy układ motoryczny ciała. Dysponujemy matami niezbędnymi do ćwiczeń więc nie ma konieczności przynoszenia własnych.

Wstęp wolny!

SOBOTA

SĄSIEDZKI DECOUPAGE/ WARSZTATY KORALIKOWE
SOBOTA, godz. 12:00
Decoupage to technika, polegająca na ozdabianiu przedmiotów wykonanych z różnych materiałów [drewno, metal, plastik czy szkło poprzez naklejanie na nie wzoru z papieru].
W prosty sposób nadajemy starym przedmiotom nowe życie. Technika decoupage jest prosta; pozwala wykonać piękne prace bez konieczności posiadania zdolności plastycznych. Zapewniamy podstawowe materiały. Wskazane jest przynieść ze sobą przedmioty do ozdobienia (słoiki, pudełka itp). Wstęp wolny!

Warsztaty koralikowe skupiają się na spotkaniach sąsiedzkich podczas, których można wykonać koralikową biżuterię. Materiały do ozdób zapewniają 3 pokoje z kuchnią. Wstęp wolny!

 

CAŁY CZAS:

AKCJA – KOREK. NAKRĘĆ SIĘ NA POMOC

Od dwóch lat w 3 pokojach zbieramy nakrętki z opakowań plastikowych, a to wszystko w szczytnym celu. Pomagamy Oskarkowi, dzielnemu, małemu chłopczykowi z sąsiedztwa i jego niezwykłym Rodzicom. Oskarek za pozyskane korki otrzymuje pomoc, a jego Mama powołała do działania Fundację Ich Świat, której misją będzie integracja dzieci z niepełnosprawnością z pełnosprawnymi oraz wsparcie dla rodzin dotkniętych taką sytuacją. Akcja uczy wrażliwości na pomoc, która nie generuje żadnych kosztów: wystarczy nie wyrzucać korka, tylko odłożyć go na szczytny cel i zasilić zbiórkę. Za wszystkie korki w imieniu Oskarka bardzo dziękujemy! Korki można przynosić i składać w pojemniku w godzinach otwarcia 3 pokoi.

SĄSIEDZKI PUNKT WYMIANY ROŚLIN

Z inicjatywy sąsiadki Uli, 3 czerwca zaczął w 3 pokojach działać Sąsiedzki Punkt Wymiany Roślin. 
Można tu zostawić domowe, lub ogrodowe rośliny, podzielić się szczepkami roślin, lub przygarnąć roślinkę i dać jej nowy dom. Od pierwszych chwil regał roślinny przyjmuje oraz wydaje do adopcji piękne, roślinne okazy. Roślinki można adoptować oraz przynosić w godzinach otwarcia 3 pokoi.