Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

3 pokoje z kuchnią

Zajęcia cykliczne

WTOREK

POBITE GARY
WTOREK, godz. 18:00
„POBITE GARY” to sąsiedzkie gotowanie. Czasem przyrządzamy wymyślne potrawy, do których inspiracją są podróże bądź ciekawe przepisy, innym razem robimy coś „na szybko” z dwóch, trzech składników. Każde spotkanie przy kuchni, to przede wszystkim rozmowa przy wspólnym stole, integracja oraz przygotowanie. Zazwyczaj tydzień wcześniej ustalana jest potrawa, jaką będziemy chcieli wspólnie przygotować.
Mile widziane składniki na danie. Wstęp wolny!

JĘZYK ROSYJSKI
WTOREK, godz. 18:00

Zapraszamy na wspólną naukę języka rosyjskiego w miłym, sąsiedzkim gronie.
Z inicjatywy naszej sąsiadki, Pani Marii Danilczyk – w 3 Pokojach z kuchnią od listopada 2017 ruszyły zajęcia z języka rosyjskiego. Pani Maria jest nauczycielką języka z wieloletnim stażem.
Uczyłeś/aś się rosyjskiego i straciłeś/aś kontakt z językiem?
Potrzebujesz odświeżyć sobie kompetencje językowe? Zapraszamy! Wstęp wolny!

ŚRODA

JOGA SĄSIEDZKA
ŚRODA, godz. 11:00

Marzy Ci się trening w pełnej harmonii ducha i ciała? Chcesz uelastycznić i wzmocnić mięśnie? Zapraszamy na jogę sąsiedzką do 3 Pokoi z Kuchnią. Joga pomaga zniwelować stres, relaksuje, poprawia nastrój, pomaga nawiązać lepszy kontakt z własnym ciałem i znacząco wpływa na styl życia i żywienia. Joga jest dla każdego! Przyjdź na praktykę, przekonaj się sam/a! Zaprasza: Ola Broma, instruktorka Jogi. Wstęp wolny!

RĘKODZIEŁO-BIŻUTERIA KORALIKOWA
ŚRODA, godz. 17:00

W środy o 17:00 spotykamy się, by tradycyjnie przygotować razem biżuterię. Wymieniamy się wiedzą i uczymy od siebie nawzajem. Grupa „koralikowa” to cotygodniowe spotkania entuzjastów biżuterii hand made. W przyjemnej, kameralnej atmosferze wspólnie tworzymy różne ozdoby (bransoletki, kolczyki i inne).
Zapewniamy podstawowe materiały. Wstęp wolny!

CZWARTEK

ZIELONOBIAŁOŁĘCKI KLUB MAM
CZWARTEK, godz. 10:30

Spotkania Klubu Mam w przestrzeni 3 pokoi z kuchnią odbywają się cyklicznie w każdy czwartek miesiąca. Każde z nich dedykowane jest innemu zagadnieniu: na spotkania zapraszani są ciekawi goście, poruszający się w obszarach zainteresowań bliskich mamom małych dzieci: psychologia, zdrowie, odżywianie, alergie, bezpieczeństwo, prawo pracy, opieka, uroda i inne. 

Informacje o klubie: Zielonobiałołęcki Klub Mam działa w przestrzeni udostępnionej przez „3 Pokoje z Kuchnią” (miejsce spotkań kulturalnych i towarzyskich dla mieszkańców Zielonej Białołęki). Spotykamy się w czwartki w godzinach 10:30-12:30. Wszystkie organizowane wydarzenia są bezpłatne, wystarczy się zapisać. Zapraszamy wszystkie mamy, również te w ciąży. Miejsce jest przyjazne dzieciom, idea spotkań jest taka, żeby można było wziąć ze sobą dzieci i jednocześnie spotkać się z innymi mamami, porozmawiać oraz wymienić doświadczeniami.

Dołącz do nas na FB i śledź aktualne wydarzenia:
Zielonobiałołęcki Klub Mam  

Szczegóły: zielonobialoleckiklubmam@gmail.com

ZUMBA FITNESS
CZWARTEK, godz. 18:15

W czwartki o 18:15 zapraszamy na płomienny trening z bijącą rekordy popularności ZUMBĄ!
W sam raz na jesienne popołudnie, gorące rytmy latino rozgrzeją parkiet, pomogą nam świetnie się bawić i spalić kalorie.
Doskonała forma ruchu, dla każdego, bez względu na wiek i stopień sprawności.
Bawmy się wspólnie i ćwiczmy ZUMBĘ w sąsiedzkim towarzystwie.
Zaprasza Maciej Kowara, instruktor Zumba fitness:)
Wstęp wolny!

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
CZWARTEK, godz. 18:00
Spotkania organizacyjne to doskonała okazja do tego, aby przedstawić swoje pomysły, porozmawiać o 3 Pokojach z Kuchnią lub poznać bliżej naszą działalność.
W 3 Pokojach z Kuchnią każdy moment jest odpowiedni na spotkanie i rozmowę. Więc jeśli nie możesz przyjść na spotkanie organizacyjne to przyjdź w odpowiedniej dla Ciebie chwili. Wszelkie pomysły i zaangażowanie mile widziane:)
Czekamy z pyszną kawą, a w ciepłe dni także z orzeźwiającą wodą z cytryną:)

ROCK’N’ROLL – TANIEC I NAUKA KROKÓW
CZWARTEK, godz. 19:30
Rock’n’Roll To styl taneczny oraz muzyczny, hit lat 60-tych. Taniec wiecznie młody i niezmiennie popularny. Chcesz poznać ten styl taneczny? A może już kiedyś tańczyłeś i pragniesz odświeżyć sobie Rock’n’Rolla? 
Ewa i Robert serdecznie zapraszają na wspólny taniec i naukę kroków.

Wstęp wolny!

PIĄTEK

SPOTKANIA EMPATYCZNE – KOMUNIKACJA EMPATYCZNA
PIĄTEK, godz. 10:30

Jesteśmy grupą powarsztatową, która pragnie zgłębiać porozumienie bez przemocy, nasiąkać empatycznym językiem, ćwiczyć nowe umiejętności a ponad wszystko przebywać razem w przemiłej atmosferze. Spotykamy się w gronie mam z małymi dziećmi.
Zapraszamy wszystkich, którym bliskie są zagadnienia empatycznej komunikacji.
Wstęp wolny!

SOBOTA

SĄSIEDZKI DECOUPAGE
SOBOTA, godz. 12:00
To technika, polegająca na ozdabianiu przedmiotów wykonanych z różnych materiałów [drewno, metal, plastik czy szkło poprzez naklejanie na nie wzoru z papieru].
W prosty sposób nadajemy starym przedmiotom nowe życie. Technika decoupage jest prosta; pozwala wykonać piękne prace bez konieczności posiadania zdolności plastycznych. Zapewniamy podstawowe materiały. Wskazane jest przynieść ze sobą przedmioty do ozdobienia (słoiki, pudełka itp). Wstęp wolny!

 

CAŁY CZAS:

AKCJA – KOREK. NAKRĘĆ SIĘ NA POMOC

Od dwóch lat w 3 pokojach zbieramy nakrętki z opakowań plastikowych, a to wszystko w szczytnym celu. Pomagamy Oskarkowi, dzielnemu, małemu chłopczykowi z sąsiedztwa i jego niezwykłym Rodzicom. Oskarek za pozyskane korki otrzymuje pomoc, a jego Mama powołała do działania Fundację Ich Świat, której misją będzie integracja dzieci z niepełnosprawnością z pełnosprawnymi oraz wsparcie dla rodzin dotkniętych taką sytuacją. Akcja uczy wrażliwości na pomoc, która nie generuje żadnych kosztów: wystarczy nie wyrzucać korka, tylko odłożyć go na szczytny cel i zasilić zbiórkę. Za wszystkie korki w imieniu Oskarka bardzo dziękujemy! Korki można przynosić i składać w pojemniku w godzinach otwarcia 3 pokoi.

SĄSIEDZKI PUNKT WYMIANY ROŚLIN

Z inicjatywy sąsiadki Uli, 3 czerwca zaczął w 3 pokojach działać Sąsiedzki Punkt Wymiany Roślin. 
Można tu zostawić domowe, lub ogrodowe rośliny, podzielić się szczepkami roślin, lub przygarnąć roślinkę i dać jej nowy dom. Od pierwszych chwil regał roślinny przyjmuje oraz wydaje do adopcji piękne, roślinne okazy. Roślinki można adoptować oraz przynosić w godzinach otwarcia 3 pokoi.