Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

3 pokoje z kuchnią

Zajęcia cykliczne

WTOREK

JĘZYK WŁOSKI

WTOREK, godz. 12:00

W październiku rozpoczęły się zajęcia sąsiedzkie z języka włoskiego. Zajęcia są od poziomu podstawowego. Jeśli chcesz poznać podstawy języka włoskiego lub przypomnieć sobie dawno nieużywane słowa to przyjdź i w miłym gronie zacznij nową przygodę. 

Zaprasza Monika Vassallo
Wstęp wolny.

JĘZYK ROSYJSKI

WTOREK, godz. 18:00

Po wakacyjnej przerwie wróciły zajęcia z języka rosyjskiego. Pragniesz poznać nowy język? A może chcesz odświeżyć sobie dawne kompetencje językowe? Zapraszamy w imieniu pani Marii na zajęcia:)

Wstęp wolny

POBITE GARY
WTOREK godz.18:00
„POBITE GARY” to sąsiedzkie gotowanie. Czasem przyrządzamy wymyślne potrawy, do których inspiracją są podróże bądź ciekawe przepisy, innym razem robimy coś „na szybko” z dwóch, trzech składników. Każde spotkanie przy kuchni, to przede wszystkim rozmowa przy wspólnym stole, integracja oraz przygotowanie. Zazwyczaj tydzień wcześniej ustalana jest potrawa, jaką będziemy chcieli wspólnie przygotować.
Mile widziane składniki na danie. Wstęp wolny!

SALSOWY PRAKTIS Z CANDELĄ!
WTOREK godz.19:00
Gdy słyszysz latynoską muzykę, nogi same rwą Ci się do tańca?
Masz ochotę poznać sympatycznych ludzi w niezobowiązującej atmosferze?
Chcesz zwiększyć swoją aktywność fizyczną, w atmosferze zabawy, bez katorżniczych ćwiczeń?
Jeżeli chociaż na 1 pytanie odpowiedziałeś/- łaś TAK – koniecznie musisz wpaść na Salsowy Praktis do 3 pokoi z kuchnią!
Praktisy służą głównie zabawie przy muzyce, nie jest to lekcja tańca, a praktyka taneczna. Dobra zabawa, obecność instruktora na zajęciach i nowe znajomości w pakiecie!
Zapraszamy! 

informacje: biuro@candela.edu.pl

Wstęp wolny!

ŚRODA

JOGA SĄSIEDZKA
ŚRODA, godz.11:00

Marzy Ci się trening w pełnej harmonii ducha i ciała? Chcesz uelastycznić i wzmocnić mięśnie? Zapraszamy na jogę sąsiedzką do 3 Pokoi z Kuchnią. Joga pomaga zniwelować stres, relaksuje, poprawia nastrój, pomaga nawiązać lepszy kontakt z własnym ciałem i znacząco wpływa na styl życia i żywienia. Joga jest dla każdego! Przyjdź na praktykę, przekonaj się sam/a! Zaprasza: Ola Broma, instruktorka Jogi. Wstęp wolny!

RĘKODZIEŁO – BIŻUTERIA KORALIKOWA

ŚRODA, godz.17:00
W środy o 17:00 spotykamy się, by tradycyjnie przygotować razem biżuterię. Wymieniamy się wiedzą i uczymy od siebie nawzajem. Grupa „koralikowa” to cotygodniowe spotkania entuzjastów biżuterii hand made. W przyjemnej, kameralnej atmosferze wspólnie tworzymy różne ozdoby (bransoletki, kolczyki i inne).
Zapewniamy podstawowe materiały.

Wstęp wolny!

CZWARTEK

ZIELONOBIAŁOŁĘCKI KLUB MAM
CZWARTEK godz.10:30

Spotkania Klubu Mam w przestrzeni 3 pokoi z kuchnią odbywają się cyklicznie w każdy czwartek miesiąca. Każde z nich dedykowane jest innemu zagadnieniu: na spotkania zapraszani są ciekawi goście, poruszający się w obszarach zainteresowań bliskich mamom małych dzieci: psychologia, zdrowie, odżywianie, alergie, bezpieczeństwo, prawo pracy, opieka, uroda i inne. 

Informacje o klubie: Zielonobiałołęcki Klub Mam działa w przestrzeni udostępnionej przez „3 Pokoje z Kuchnią” (miejsce spotkań kulturalnych i towarzyskich dla mieszkańców Zielonej Białołęki). Spotykamy się w czwartki w godzinach 10:30-12:30. Wszystkie organizowane wydarzenia są bezpłatne, wystarczy się zapisać. Zapraszamy wszystkie mamy, również te w ciąży. Miejsce jest przyjazne dzieciom, idea spotkań jest taka, żeby można było wziąć ze sobą dzieci i jednocześnie spotkać się z innymi mamami, porozmawiać oraz wymienić doświadczeniami.

Dołącz do nas na FB i śledź aktualne wydarzenia:
Zielonobiałołęcki Klub Mam  

Szczegóły: zielonobialoleckiklubmam@gmail.com

ZUMBA FITNESS
CZWARTEK godz.18:15

W czwartki o 18:15 zapraszamy na płomienny trening z bijącą rekordy popularności ZUMBĄ!
W sam raz na jesienne popołudnie, gorące rytmy latino rozgrzeją parkiet, pomogą nam świetnie się bawić i spalić kalorie.
Doskonała forma ruchu, dla każdego, bez względu na wiek i stopień sprawności.
Bawmy się wspólnie i ćwiczmy ZUMBĘ w sąsiedzkim towarzystwie.
Zaprasza Maciej Kowara, instruktor Zumba fitness:)
Wstęp wolny

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
CZWARTEK godz.18:00
Spotkania organizacyjne to doskonała okazja do tego, aby przedstawić swoje pomysły, porozmawiać o 3 Pokojach z Kuchnią lub poznać bliżej naszą działalność.
W 3 Pokojach z Kuchnią każdy moment jest odpowiedni na spotkanie i rozmowę. Więc jeśli nie możesz przyjść na spotkanie organizacyjne to przyjdź w odpowiedniej dla Ciebie chwili. Wszelkie pomysły i zaangażowanie mile widziane:)
Czekamy z pyszną kawą, a w ciepłe dni także z orzeźwiającą wodą z cytryną:)

ROCK’N’ROLL
CZWARTEK godz.19:30
Rock’n’Roll To styl taneczny oraz muzyczny, hit lat 60-tych. Taniec wiecznie młody i niezmiennie popularny. Chcesz poznać ten styl taneczny? A może już kiedyś tańczyłeś i pragniesz odświeżyć sobie Rock’n’Rolla? 
Ewa i Robert serdecznie zapraszają na wspólny taniec i naukę kroków.

Wstęp wolny!

PIĄTEK

SPOTKANIA EMPATYCZNE – KOMUNIKACJA EMPATYCZNA
PIĄTEK godz.10:30

Jesteśmy grupą powarsztatową, która pragnie zgłębiać porozumienie bez przemocy, nasiąkać empatycznym językiem, ćwiczyć nowe umiejętności a ponad wszystko przebywać razem w przemiłej atmosferze. Spotykamy się w gronie mam z małymi dziećmi.
Zapraszamy wszystkich, którym bliskie są zagadnienia empatycznej komunikacji.
Wstęp wolny!

LOKALNA GRUPA ZAKUPOWA

PIĄTEK godz.18:00
Lokalna grupa zakupowa, to grupa sąsiadów zainteresowanych zdrową żywnością.
Jesteś świadomym konsumentem? Chcesz mieć wpływ na jakość produktów, które trafiają na Twój domowy stół? Dołącz do inicjatywy Dowiedz się więcej
Kupuj odpowiedzialnie. Wspieraj lokalnych przedsiębiorców. Odbiór zakupów: każdy piątek od godz. 18:00
www.lokalnyrolnik.pl

PO SĄSIEDZKU – WOKÓŁ CHOINKI
PIĄTEK, (07.12, 14.12), godz.17:30
Zajęcia „Po sąsiedzku” w 3 Pokojach z Kuchnią realizowane są dla dorosłych. Projekt powstał dzięki głosowaniu z Budżetu Partycypacyjnego m.st. Warszawy. W grudniowe piątki będziemy inspirować się tematatyką nadchodzących świąt. 7.12 – skrzat z filcu, 14.12 – filcowe zawieszki na choinkę.

Zajęcia odbywają się dla 16 osób dorosłych.

zgłoszenia, informacje: posasiedzku2018@gmail.com

SOBOTA

SĄSIEDZKI DECOUPAGE
SOBOTA, godz. 12:00
To technika, polegająca na ozdabianiu przedmiotów wykonanych z różnych materiałów [drewno, metal, plastik czy szkło poprzez naklejanie na nie wzoru z papieru].
W prosty sposób nadajemy starym przedmiotom nowe życie. Technika decoupage jest prosta; pozwala wykonać piękne prace bez konieczności posiadania zdolności plastycznych. Zapewniamy podstawowe materiały. Wskazane jest przynieść ze sobą przedmioty do ozdobienia (słoiki, pudełka itp).

Wstęp wolny!

PO SĄSIEDZKU
SOBOTA, (10.11, 17.11), godz.15:00
Zajęcia „Po sąsiedzku” w 3 Pokojach z Kuchnią realizowane są dla dorosłych. Projekt powstał dzięki głosowaniu z Budżetu Partycypacyjnego m.st. Warszawy. W tym miesiącu wykonujemy kwiaty różnymi technikami. W sobotę 10.11. wykonamy kwiaty z modeliny, a 17.11 – różę z atłasu.

Zajęcia odbywają się dla 16 osób dorosłych.

zgłoszenia, informacje: posasiedzku2018@gmail.com

SZYCIE – ZAAWANSOWANI
SOBOTA 08.12. godz. 10:00
Zajęcia dla zaawansowanych są kontynuacją dla osób, które szyły w poprzednich latach, oraz dla tych, którym obsługa maszyny jest nieobca.
Będziemy się skupiać na bardziej złożonych projektach. Zapraszam z konkretnym pomysłem lub problemem, najlepiej z własną maszyną.
Prowadzenie Anna Druzd
www.annadruzd.pl

SZYCIE – POCZĄTKUJĄCY
SOBOTA 15.12. godz. 10:00

Zajęcia z szycia dla początkujących! Zapraszamy tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki z maszyną do szycia, chcieliby nauczyć się obsługi, poznać tajniki maszyny, a także dokonać prostych poprawek krawieckich, uszyć coś nieskomplikowanego wedle własnego pomysłu. Na miejscu posiadamy dwie maszyny do szycia.

Zaprasza Natalia Strycka

Wstęp wolny!