Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

3 pokoje z kuchnią

Zajęcia cykliczne

Godziny pracy 3 pokoi z kuchnią:

wtorek – środa: 12:00-21:00
czwartek: 11:00-21:00
piątek: 12:00-21:00
sobota: 10:00-17:00

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ STAŁYCH:

JĘZYK ROSYJSKI
WTOREK, godz. 18:00

W trakcie spotkań realizujemy bardziej zaawansowany poziom języka rosyjskiego . Do grupy należą osoby dorosłe znające podstawy języka. Dysponujemy materiałami dydaktycznymi. Wstęp wolny!

 

POBITE GARY
WTOREK, godz. 18:00

Spotkania kulinarne podczas których przygotowujemy potrawy według sprawdzonych sąsiedzkich przepisów. Dysponujemy produktami spożywczymi, które są wykorzystywane podczas gotowania. W miłej atmosferze wspólnie gotujemy a potem degustujemy. Wstęp wolny!

 

STRETCHING
WTOREK, godz. 19:15

Na streatchingu poznajemy i wykonywujemy zestaw ćwiczeń fizycznych, polegających na rozciąganiu mięśni. Dzięki nim uelastycznimy mięśnie i poprawimy układ motoryczny ciała. Dysponujemy matami niezbędnymi do ćwiczeń więc nie ma konieczności przynoszenia własnych. Wystarczą tylko chęci! Wstęp wolny!

 

JOGA SĄSIEDZKA
ŚRODA, godz. 12:00 i PIĄTEK, godz. 12:00

Marzy Ci się trening w pełnej harmonii ducha i ciała? Chcesz uelastycznić i wzmocnić mięśnie? Zapraszamy na jogę sąsiedzką, którą prowadzi Jola.
Joga pomaga zniwelować stres, relaksuje, poprawia nastrój, pomaga nawiązać lepszy kontakt z własnym ciałem i znacząco wpływa na styl życia i żywienia. Joga jest dla każdego! Przyjdź na praktykę, przekonaj się sam/a! Wstęp wolny!

 

KLUB MAM
CZWARTEK, godz. 11:00

Spotkania są organizowane dla mam z dziećmi. Mamy organizują dzieciom czas wspólnej zabawy. Jednym z elementów spotkań są regularnie prowadzone warsztaty z RoRo. Wstęp wolny!

 

WARSZTATY KORALIKOWE
ŚRODA, godz. 17:00

Warsztaty koralikowe skupiają się na spotkaniach sąsiedzkich podczas, których można wykonać koralikową biżuterię.  Zapewniamy materiały do ozdób. Wstęp wolny!

 

ZUMBA FITNESS
CZWARTEK, godz. 18:15

Zapraszamy na płomienny trening z bijącą rekordy popularności ZUMBĄ! W sam raz na jesienne popołudnie, gorące rytmy latino rozgrzeją parkiet, pomogą nam świetnie się bawić i spalić kalorie. Doskonała forma ruchu, dla każdego, bez względu na wiek i stopień sprawności. Bawmy się wspólnie i ćwiczmy ZUMBĘ w sąsiedzkim towarzystwie. Zaprasza Maciej Kowara – instruktor Zumba fitness. Wstęp wolny!

 

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
CZWARTEK, godz. 18:00
Spotkania organizacyjne to doskonała okazja do tego, aby przedstawić swoje pomysły, porozmawiać o 3 Pokojach z Kuchnią lub poznać bliżej naszą działalność.
W 3 Pokojach z Kuchnią każdy moment jest odpowiedni na spotkanie i rozmowę. Więc jeśli nie możesz przyjść na spotkanie organizacyjne, to zapraszamy w odpowiedniej dla Ciebie chwili. Wszelkie pomysły i zaangażowanie jest mile widziane. Spotkania organizacyjne, to przestrzeń i czas na Wasze pomysły. Czekamy na Was z pyszną kawą! 

 

ROCK’N’ROLL – TANIEC I NAUKA KROKÓW
CZWARTEK, godz. 19:30
Rock’n’Roll to styl taneczny oraz muzyczny, hit lat 60-tych. Taniec wiecznie młody i niezmiennie popularny. Chcesz nauczyc się go tańczyć? A może już kiedyś tańczyłeś i pragniesz odświeżyć sobie Rock’n’Rolla? Ewa i Robert serdecznie zapraszają na wspólny taniec i naukę kroków. Wstęp wolny!

SĄSIEDZKI DECOUPAGE
SOBOTA, godz. 12:00
Decoupage to technika, polegająca na ozdabianiu przedmiotów wykonanych z różnych materiałów – drewno, metal, plastik czy szkło poprzez naklejanie na nie wzoru z papieru. W prosty sposób nadajemy starym przedmiotom nowe życie. Technika decoupage jest prosta i pozwala wykonać piękne prace bez konieczności posiadania zdolności plastycznych. Zapewniamy podstawowe materiały. Wskazane jest przynieść ze sobą przedmioty do ozdobienia (słoiki, pudełka itp). Wstęp wolny!

 

INNE INICJATYWY:

AKCJA – KOREK. NAKRĘĆ SIĘ NA POMOC

Od dwóch lat w 3 pokojach zbieramy nakrętki z opakowań plastikowych, a to wszystko w szczytnym celu. Pomagamy Oskarkowi, dzielnemu, małemu chłopczykowi z sąsiedztwa i jego niezwykłym Rodzicom. Oskarek za pozyskane korki otrzymuje pomoc, a jego Mama powołała do działania Fundację Ich Świat, której misją będzie integracja dzieci z niepełnosprawnością z pełnosprawnymi oraz wsparcie dla rodzin dotkniętych taką sytuacją. Akcja uczy wrażliwości na pomoc, która nie generuje żadnych kosztów: wystarczy nie wyrzucać korka, tylko odłożyć go na szczytny cel i zasilić zbiórkę. Za wszystkie korki w imieniu Oskarka bardzo dziękujemy! Korki można przynosić i składać w pojemniku w godzinach otwarcia 3 pokoi.

SĄSIEDZKI PUNKT WYMIANY ROŚLIN

Z inicjatywy sąsiadki Uli w 3 pokojach działać Sąsiedzki Punkt Wymiany Roślin. Można tu zostawić domowe, lub ogrodowe rośliny, podzielić się szczepkami roślin, lub przygarnąć roślinkę i dać jej nowy dom. Od pierwszych chwil regał roślinny przyjmuje oraz wydaje do adopcji piękne, roślinne okazy. Roślinki można adoptować oraz przynosić w godzinach otwarcia 3 pokoi.