Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

3 pokoje z kuchnią

Zajęcia jednorazowe

ZBIÓRKA CIEPŁYCH KURTEK DLA BEZDOMNYCH

do 8 grudnia 2018

Zróbmy przed świętami coś dobrego dla innych. Dobra praktyka ubiegłorocznej zbiórki pokazała, że razem możemy pomóc potrzebującym. Dla podopiecznych fundacji Fundacja Daj Herbatę potrzebne pilnie ciepłe kurtki męskie w rozmiarach od L do XXXL. 
Może komuś coś zalega w szafie? Duże ciepłe męskie buty też mile widziane.

Dary można zostawiać w 3 pokojach z kuchnią do 8 grudnia 2018 roku.
Ogromna prośba o przynoszenie TYLKO rzeczy wymienionych w poście.
Akcję koordynuje Beata Antos.

DZIECIAKI ZDROWO SMAKUJĄ – PRALINKI ŚWIĄTECZNE

 CZWARTEK, 13 grudnia 2018 r., godz. 17:00

Zapraszamy na kolejne warsztaty kulinarne. W zimowo-świątecznej aurze – przygotujemy „Pralinki świąteczne” z dodatkiem migdałów, wiórków kokosowych, osłodzone naturalnie suszonymi morelami.
Celem warsztatów „Dzieciaki Zdrowo Smakują” jest przede wszystkim pokazanie, że zdrowo nie znaczy niesmacznie! Podczas zajęć dzieci poznają nowe smaki/zapachy/konsystencje oraz pokonują strach przed nieznanymi/nielubianymi produktami. To również cenna nauka, a także ogromna satysfakcja każdego dziecka (a także rodzica!).

Warsztat prowadzi zdrowo zakręcona edukatorka żywieniowa – Kasia Kowalczuk, która z ogromną energią i pasją urzeczywistnia marzenia o tym, by zdrowym jedzeniem zarażać całej rodziny – od najmłodszych po rodziców. Pokazuje, że zdrowe jedzenie jest naprawdę smaczne, nawet bez dodatku cukru!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłoszenie się mailowo: dzieciakizdrowosmakuja@gmail.com. W wiadomości proszę podać imię i wiek dziecka.

WIGILIA SĄSIEDZKA

WTOREK 18 grudnia  2018 r., godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy na Sąsiedzkie Spotkanie Wigilijne w 3 pokojach z kuchnią.
Tradycyjnie już zachęcamy do włączenia się w przygotowania. Spotkanie w przedświątecznym klimacie, to doskonały czas, by poznać sąsiadki i sąsiadów organizujących wydarzenia w 3 pokojach z kuchnią oraz innych współuczestników wydarzeń – po prostu swoich sąsiadów.
Wspólnie udekorujemy choinkę, więc jeśli masz jakąś ozdobę, którą chciałbyś powiesić na sąsiedzkim drzewku, to weź ją ze sobą. Przygotujemy też kilka potraw na wspólny świąteczny stół. Wigilia jest składkowa, toteż zachęcamy gorąco do przyniesienia swojej ulubionej potrawy wigilijnej.

Podsumujemy miniony rok, zaplanujemy przyszłość, porozmawiamy przy świątecznym stole, pośpiewamy kolędy. Będzie uroczyście i bardzo rodzinnie:)