Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

3 pokoje z kuchnią

Zajęcia jednorazowe

OBROŃ SIĘ. WenDo DLA NASTOLATEK I KOBIET

PIĄTEK 16 listopada i  SOBOTA 17 listopada 2018 r., 

Od 8 września 2018 r. rozpoczął się cykl bezpłatnych zajęć pt. „Obroń się. Zajęcia WenDo z samoobrony i asertywności dla nastolatek i kobiet”, realizowanych w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2018.
WenDo to trening samoobrony i asertywności skierowany do kobiet i dziewcząt. Uczestniczki warsztatów WenDo zdobędą wiedzę na temat technik samoobrony fizycznej, psychicznej i słownej. Podczas zajęć uczestniczki poznają techniki komunikowania się, radzenia sobie ze stresem i wyrażania własnych potrzeb, emocji. Nauczą się jak reagować na przemoc, rozwiązywać konflikty, przełamać stereotypy, obawy, poczucie winy i wstyd, a także jak przestać czuć się bezradną i bezbronną.
Udział w zajęciach WenDo nie wymaga wcześniejszych treningów. Zapraszamy do zapisów bez względu na kondycję fizyczną i stopień wytrenowania.
Warsztaty realizowane będą w cyklu 4 spotkań trwających po 4 godz. dla każdej z grup (łącznie 16 godz. dla grupy).
ZAPISY i informacje w Wydziale Sportu i Rekreacji, pod adresem e-mail: Akostkowska@um.warszawa.pl 
Liczba miejsc ograniczona.

RODZINNE WARSZTATY WYKONYWANIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

SOBOTA 24 listopada  2018 r., godz. 14:00-17:00

W planie mamy wspólne, rodzinne przygotowywanie łatwych w wykonaniu ozdób świątecznych, którymi będziecie mogli udekorować swoje choinki i mieszkania.
Na miejscu czekać będą podstawowe materiały i narzędzia, jednak jeśli dysponujecie własnymi zapasami i chcecie się nimi podzielić to śmiało 😉
Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy Izabeli Ziemnickiej-Ucieszyńskiej mieszkającej na Białołęce, prowadzącej Fundację IZU oraz Członków Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Osiedla Derby 9.
Więcej o fundacji:
https://www.facebook.com/fundacjaIZU/

Wstęp wolny!