Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

3 pokoje z kuchnią

Zajęcia jednorazowe

UWAGA!

SPOTKANIE Z DIETETYKIEM: „DIETA NA ŻYCIE”

PIĄTEK, 15 lutego 2019, godz. 18:00

Dręczy Cię złe samopoczucie, frustracja, napięcie nerwowe?
Przez życie w ciągłym biegu nie zastanawiasz się nad tym jaki wpływ na Ciebie i Twoją rodzinę ma to co zjadacie?
Przyjdź na cykl wykładów prowadzonych przez profesjonalną Dietetyk, która pokaże jak znajomość zasad zdrowego żywienia może pomóc w codziennych zmaganiach o zdrowie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zaprasza mgr Monika Sączek-Maj
Absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy – kierunek Dietetyka. Przez 6 lat pracowała naukowo w Instytucie Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk a następnie przez 11 lat w Studium Medycyny Molekularnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie prowadzi w Warszawie studio modelowania sylwetki, oraz doradztwo dietetyczne i coaching dietetyczny dla firm.

WSTĘP WOLNY!

 

POKOJOWE ROZGRYWKI. GRY PLANSZOWE I KARCIANE

SOBOTA, 16 lutego, godz. 13:00

Nie masz z kim grać w ulubioną grę? A może szukasz nowych wyzwań lub też po prostu lubisz poznawać nowe gry? Zapraszamy na spotkanie z trochę bardziej wymagającymi grami planszowymi i karcianymi! Możesz przynieść swoje, możesz zagrać w nasze – dla każdego coś miłego. Jeśli masz problem z zasadami – wytłumaczymy albo postaramy się wspólnie rozgryźć nawet najbardziej niejasną instrukcję. Jeśli masz ochotę spróbować konkretnej gry, ale nie masz jej skąd wziąć – daj znać, a nuż leży na którejś z naszych półek i tylko czeka na rozgrywkę? A może masz prototyp własnej gry i szukasz dociekliwych testerów? Również zapraszamy!

WSTĘP WOLNY!

 

SPOTKANIE: WSZYSTKO O STRZELECTWIE

PIĄTEK, 22 lutego 2019, godz. 18:00

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś na temat strzelectwa sportowego i czujecie, że może ono stać się waszą pasją to jest ku temu okazja. Specjaliści przybliżą zagadnienie i odpowiedzą na Wasze pytania:)

WSTĘP WOLNY!