Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Kino na BOK-u

KINOWY PORANEK Biuro detektywistyczne Lassego i Mai.Rabuś z pociągu

Kup bilet na wybrany termin

LasseMajas detektivbyrå – Tågrånarens hemlighet|Biuro detektywistyczne Lassego i Mai.Rabuś z pociągu
Szwecja| 2020 | 82 | 6+
Reżyseria : Moa Gammel 

Przed Lassem i Mają kolejna zagadka, tym razem z ogromną fortuną w tle! Gdy z więzienia ucieka złodziej skazany za kradzież wielkiej sumy pieniędzy z pędzącego pociągu, dwójka dziecięcych detektywów włącza się w tropienie mężczyzny. Śledztwo nabiera rozpędu, dowody wydają się jednoznaczne, a Lasse i Maja depczą rabusiowi po piętach. Niespodziewanie pojawia się jednak ktoś, kto twierdzi, że poszukiwany jest niewinny. Jako dowód przedstawia list napisany przez rzekomego rabusia…

Lasse i Maja analizują fakty i zgromadzone dowody. Pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości o to, kto tak naprawdę odpowiada za kradzież fortuny. Grono podejrzanych powiększa się, a sytuację dodatkowo utrudnia policja, która… zamyka biuro młodych detektywów.

Tymczasem do miasteczka Valleby zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy. Czy rabuś znów się ujawni? Czy uda się przyłapać złoczyńcę na gorącym uczynku? Finał sprawy jak zwykle okaże się zaskakujący! Jedno jest pewne, jak zawsze pozazdrościmy Lassemu i Mai sprytu, odwagi i tego, że bez względu na wszystko potrafią trzymać się razem.