Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Kino Głębocka 661

Martin i magiczny las

Mazel a tajemství lesa | Martin i magiczny las
Czechy, Słowacja, Niemcy | 2021 | 80 | 7+

Reżyseria: Petr Oukropec 

Film grany w terminie 28/01-3/02

Pełna przygód historia o Martinie, który trafia na letni obóz w tajemniczym lesie. Miejsce, które skrywa cenny skarb, jest w niebezpieczeństwie, a chłopiec będzie musiał je ocalić!

Trzy tygodnie w lesie, bez telefonu, internetu i wygodnego łóżka – dla Martina to nie brzmi jak wymarzony plan na wakacyjny wyjazd. Kiedy chłopiec zostaje wysłany na letni obóz przetrwania w leśnej głuszy, nie kryje swojego niezadowolenia. Nie interesują go wędrówki, strzelanie z łuku, poznawanie roślin, gimnastyka o świcie i wieczory przy ognisku. Pewnej nocy Martin wybiera się na samotną wyprawę i próbuje nawet uciec z obozu, ale okazuje się, że las i jego tajemniczy mieszkańcy nie chcą mu na to pozwolić… Drzewa potrzebują pomocy, bo chciwi inwestorzy chcą zmienić okoliczny teren w kopalnię rzadkich minerałów. Im bardziej chłopiec zaczyna poznawać ten magiczny świat przyrody, tym silniejszym staje się jego sprzymierzeńcem. Czy uda mu się ocalić skarb skrywany w magicznym lesie?

Bilet ulgowy – 16 zł*

Bilet normalny – 19 zł

* bilety ulgowe przysługują dzieciom, uczniom, studentom oraz osobom powyżej 65 roku życia

Kino honoruje Kartę Dużej Rodziny, która uprawnia do 10% zniżki.

profil dziewczynki trzymającej w ręku źdźbła trawy. Na plecach założone ma skrzydła, na głowie czapkę z długimi zwisającymi uszami i w kolorowej koszulce w paski