Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Kino Głębocka 661

ROZMOWY ŁUKASZA MACIEJEWSKIEGO: Moje wspaniałe życie

Moje wspaniałe życie
Polska | 2021 | 100 | 15+
Reżyseria: Łukasz Grzegorzek

Ciepły, a zarazem dowcipny i brawurowy film Grzegorzka jest historią kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką. Czy jednak wystarczy jej odwagi, by się zbuntować, zatrząść posadami małżeństwa, stracić reputację i sięgnąć po to, na czym naprawdę jej zależy? W nakreślonej z empatią i fenomenalnie zagranej przez Agatę Buzek postaci przejrzy się mnóstwo kobiet, które złożyły kawałek siebie na ołtarzu cudzych oczekiwań. Bohaterka „Mojego wspaniałego życia” nie czuje się jednak ofiarą: ryzykuje, popełnia błędy i tańczy do upadłego.

Na film obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Kasach BOK.

Seans objęty cyklem WYCHODZĘ Z RODZICAMI. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 2.

Po seansie spotkanie z Łukaszem Maciejewskim – filmoznawcą, krytykiem filmowym i teatralnym, historykiem kina, wykładowcą akademickim, autorem książek. W spotkaniu wezmą udział zaproszeni goście, twórcy filmu lub aktorzy.

twarz leżącej kobiety z rękami pod głową. Kobieta jest w średnim wieku, lekko się uśmiecha, ubrana jest w niebieską koszulę