Kontakt

Białołęcki Ośrodek Kultury mieści się w 3 lokalizacjach:
van Gogha 1 (Tarchomin, tuż przy Moście Północnym)
Głębockiej 66 (Zielona Białołęka)
Głębockiej 84 (3 pokoje z kuchnią)

Białołęcki Ośrodek Kultury
ul. van Gogha 1
03-188 Warszawa
NIP: 524-19-88-895

Dyrektor
Karolina Adelt-Paprocka

Sekretariat przy van Gogha 1
tel. 22 300 48 00 wew. 3
sekretariat@bok.waw.pl
poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.00

Kasa BOK przy van Gogha 1 (bilety, rezerwacje, zapisy na zajęcia)
tel. 22 300 48 00 wew. 1
kasa@bok.waw.pl
poniedziałek - piątek: 9.30 - 20.30
sobota - niedziela: 10.30 - 20.30

Kasa BOK przy Głębockiej 66 (bilety, rezerwacje, zapisy na zajęcia)
tel. 22 300 48 00 wew. 2
kasa@bok.waw.pl
poniedziałek – piątek: 9.30 - 20.30
sobota - niedziela: 10.30 - 20.30

3 pokoje z kuchnią
ul. Głębocka 84
tel. 667 949 056
3pokoje@bok.waw.pl
wtorek – piątek: 13.00 - 21.00
sobota: 10.00 - 18.00

Impresariat
Ewa Sawicka
e.sawicka@bok.waw.pl

Sekcje artystyczne
Dorota Zajdel
d.zajdel@bok.waw.pl  

Współpraca z NGO, "Zrealizuj swój pomysł w BOKu!"
Robert Jaczewski
r.jaczewski@bok.waw.pl

Anna Skłodowska
a.sklodowska@bok.waw.pl

Kontakt do mediów/promocja
Magdalena Olbryś-Paczkowska
m.olbrys-paczkowska@bok.waw.pl
tel. 661 602 923

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych
iod@bok.waw.pl

Numer konta Białołęckiego Ośrodka Kultury
Bank Millenium S.A.
77 1160 2202 0000 0001 5192 1885