Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Projekty

BAJKOPODRÓŻE. TWÓRCZE CZYTANKI

Finlandia: „Muminki” Tove Jansson

Niedziela, 13 października, godz. 11:00, Głębocka 66

Wstęp wolny, zapisy od 30 września 2019r.

 

UWAGA: w sezonie 2019/2010 zmieniamy lokalizację! Warsztaty  będą odbywać się przy Głębockiej 66!

 

O EDYCJI 2019/2020:

W sezonie 2019/2020 Bajkopodróże zmieniają swoją formułę. Co trzy miesiące przy Głębockiej 66, odbywać się będzie spektakl, nawiązujący swoją tematyką do wielokulturowości. Na otwarcie sezonu zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na „Podróż Salomona” (reż. Katarzyna Post, Maciej Dmochowski), spektakl inspirowany ludowymi baśniami i przypowieściami. Po spektaklu zapraszamy na warsztat: Salomon, wyruszając w swoją podróż, zabrał ze sobą worek, w którym przechowywał niezbędne rzeczy. Dzięki temu mógł pomagać napotkanym ludziom. My również zrobimy taki worek. Co się w nim znajdzie? Niech zostanie to naszą tajemnicą!

Obowiązują zapisy pod adresem mailowym kasa@bok.waw.pl lub pod numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 2. Zapisy od 8 września 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona: spektakl – 100 miejsc, warsztaty – 40 miejsc.

O PROJEKCIE:

Dzieciństwo to magiczny czas, w którym kształtuje się nasza wrażliwość a to, co z niego zapamiętamy, zostaje z nami na zawsze. Dlatego zachęcamy do spędzania czasu z naszymi maluchami i poświęcenia im 100% uwagi chociaż raz w tygodniu. Nowe zabawki szybko lądują na półce, słodycze zostają zjedzone, a wspomnienia z czasu spędzonego wspólnie z rodzicami procentują przez całe życie. „Bajkopodróże – twórcze czytanki” to bajkowa podróż po klasyce literatury dziecięcej połączonej z teatralnymi i plastycznymi warsztatami prowadzonymi przez aktorów z Grupy Zaplecze, odbywające się w Białołęckim Ośrodku Kultury od września 2017 roku.