Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Projekty

Warszawska Syrenka

Informujemy, że eliminacje dzielnicowe tegorocznej edycji Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”odbędą się 28 marca 2019 r. w sali widowiskowej Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Głębockiej 66.
Prosimy o zorganizowanie eliminacji wewnątrzszkolnych, które wyłonią maksymalnie trzy osoby z każdej kategorii wiekowej (z jednej szkoły) i przesłanie ich kart zgłoszeń w terminie nieprzekraczalnym do 22.03 2019 r. na wskazany  adres mailowy: w.rosloniec@bok.waw.pl.
W przypadku przesłania skanu lub doręczenia osobistego zgłoszenia uprzejmie proszę o dosłanie w wersji elektronicznej nazwisk wykonawców i ich repertuaru. Jest to ważne, ze względu na możliwość pomyłki przy przepisywaniu danych z karty zgłoszenia. 
Prosimy również o przesłanie podpisanego przez członków szkolnego jury oświadczenia o niezależności względem ocenianych uczestników – formularz w załączniku.
Na eliminacje dzielnicowe w dniu 28.03 zapraszamy w następujących przedziałach czasowych:
Kategoria I (Klasy 0-III)   – godz. 9.00
Kategoria II(Klasy IV-VI)  ok. godz. 11.00
Kategoria III  (VII- VIII oraz gimnazjum )  ok. godz. 14.00
Jury eliminacji dzielnicowych przyzna nagrody i wyróżnienia.
Szczegółową listę zgłoszonych wykonawców otrzymają Państwo po wpłynięciu wszystkich zgłoszeń.
Osoby nagrodzone zostaną zgłoszone do finału, który odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2019 r. w Mazowieckim Instytucie Kultury, ul. Elektoralna 12.
Koncert Laureatów 42. edycji Warszawskiej Syrenki  również odbędzie w Mazowieckim Instytucie Kultury, ul. Elektoralna 12 w dniu 27 kwietnia 2019 r.
W ramach eliminacji dzielnicowych Warszawskiej Syrenki w BOK, podobnie jak w trzech poprzednich edycjach konkursu uruchomimy POGOTOWIE RECYTATORA, bezpłatne konsultacje dla uczestników konkursu wraz z nauczycielami lub rodzicami. Konsultacje odbędą się na przestrzeni dwóch ostatnich tygodni marca. Szczegóły dot. Pogotowia wkrótce. 
ZAŁĄCZNIKI:
Oświadczenie
karta_uczestnika
Regulamin 19 (1)