Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Projekty

WOLONTARIAT w BOK

WOLONTARIAT

Program wolontariatu skierowany jest do osób w różnym wieku zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i umiejętności oraz poznawaniem zasad funkcjonowania instytucji kultury. Czekamy na osoby, które chcą realizować i odkrywać pasje, angażując się w działania społeczne i kulturalne. Zapraszamy zarówno uczniów i studentów, którym zależy na poszerzeniu kompetencji zawodowych, jak i specjalistów, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniem.

W jaki sposób możesz się włączyć w prace Ośrodka w 2019 roku?

  1. Wolontariat przy projektach familijnych i obsłudze imprez (dla osób zainteresowanych współpracą długofalową, powyżej 30 dni).

Zapraszamy osoby od 14-tego roku życia, lubiące pracę z dziećmi, zainteresowane edukacją kulturalną, chcące poszerzać swoją wiedzę na temat kina, teatru, muzyki, cyrku, animacji kultury. Plan pracy ustalamy z wolontariuszem  indywidualnie podczas rozmowy.

Co zyskujesz?

Dokument potwierdzający twój wkład w działania Ośrodka, możliwość uczestnictwa w darmowych szkoleniach i warsztatach tematycznych skierowanych do wolontariuszy.

Terminy spotkań i konsultacji indywidualnych dla osób zainteresowanych dołączeniem do grona wolontariuszy BOK w 2019 roku: 15 marca, 12 kwietnia, 17 maja, 28 czerwca godz. 17.00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 571 352 534 lub mailowy k.bochenska@bok.waw.pl w celu potwierdzenia spotkania.

 

  1. Wolontariat w biurze festiwalowym podczas XX Festiwalu Teatrów Niezależnych Garderoba

Zapraszamy osoby powyżej 14-tego roku życia, które dysponują czasem wolnym w okresie 21-23 marca (oraz 19 marca w godzinach 20.00-21.00), które kochają teatr i chcą nauczyć się czegoś nowego. Wolontariusze będą pracować w biurze festiwalowym, opiekować się gośćmi festiwalu i pomagać przy obsłudze widzów. Co zyskujesz? Pracę w miłym zespole, dokument potwierdzający Twój wkład w festiwal oraz możliwość uczestnictwa w XX GARDEROBIE jako widz. 

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Krystyną Bocheńską do 28 lutego 2019 (spotkanie informacyjne dotyczące naboru i kwestii formalnych odbędzie się 1 marca godz. 15.00, BOK Van Gogha, 1 sala konferencyjna).

  1. Wolontariat podczas półkolonii wakacyjnych (więcej informacji o naborze podamy w maju)

Zainteresowanych prosimy o kontakt do końca lutego k.bochenska@bok.waw.pl lub telefonicznie 571 352 534. Spotkanie dotyczące formalnych aspektów współpracy odbędzie się 1 marca o godz. 15.30 w BOK na ul. Van Gogha 1 (sala konferencyjna).

Ilość miejsc ograniczona!

Kontakt:

Krystyna Bocheńska

tel.el. +48 571 352 534   

k.bochenska@bok.waw.pl