Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Projekty

Wychodzę z rodzicami

Najbliższe wydarzenia objęte cyklem:

  • 29 stycznia 2022 r. (Głębocka 66), godz. 19.00 – koncert Viki Gabor dla WOŚP
  • 4 lutego 2022 r. (Kino Głębocka 66), godz. 18.30 – ROZMOWY ŁUKASZA MACIEJEWSKIEGO „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” reż. Anna Wieczur-Bluszcz (96 min. + spotkanie po filmie)
  • 10 lutego 2022 r. (Kino na boku), godz. 18.00 – „Miłość, seks & pandemia” reż. Patryk Vega, 118 min.

 

Białołęka to nie tylko najmłodsza dzielnica Warszawy. To także miejsce, w którym rodzi się najwięcej nowych warszawiaków. Dlatego też zapraszamy opiekunów małych dzieci na wydarzenia objęte cyklem „WYCHODZĘ Z RODZICAMI”, w ramach którego zapewniamy bezpłatną opiekę nad dziećmi. Rodzice siedzą na sali widowiskowej, słuchając koncertu czy oglądając film, a za ścianą obok ich dzieci spędzają kreatywnie czas z doświadczonymi animatorami: projektują własne gry planszowe, wymyślają tajemnicze historie, układają wierszyki i piosenki, rysują i bawią się przy pomocy chusty animacyjnej.

Cykl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-8 lat. Z propozycji mogą skorzystać bezpłatnie wszyscy rodzice i opiekunowie, którzy wykupili bilet na jedno z wydarzeń oznaczone hasłem „Wychodzę z rodzicami”. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 1 lub 2.

 

Regulamin cyklu Wychodzę z rodzicami

Oświadczenie_seans filmowy

Oświadczenie_koncert