Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Projekty

Zrealizuj swój pomysł w BOK-u!

Konkurs „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u!” rusza po raz piąty! Projekt promuje tych, którzy chcą i są w stanie podjąć się realizacji zgłoszonej inicjatywy, oczywiście przy wsparciu Białołęckiego Ośrodka Kultury. Zgłaszający staje się organizatorem, a BOK współorganizatorem odpowiedzialnym za część przedsięwzięcia. Pomagamy merytorycznie, dzielimy się naszymi zasobami, pracą i doświadczeniem. W tym roku szczególnie liczymy na inicjatywy wpisujące się w następujące zagadnienia: świadomość ekologiczna, mieszkańcy różnych kultur, lokalna historia. Równie istotne jest, aby przy formułowaniu pomysłu uwzględnić aspekt lokalny, w tym odbiorców z terenu Białołęki.

Zgłaszanie inicjatyw odbywa się na podstawie złożenia wypełnionego wniosku do dnia 30 stycznia – podpisany formularz można złożyć osobiście lub przesłać mailowo na adres sekretariat@bok.waw.pl. Wzór wniosku jest do pobrania poniżej. Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z regulaminem. Zachęcamy także do przeczytania najczęściej zadawanych pytań (FAQ).

W ramach V edycji konkursu odbywać się będą konsultacje, podczas których Wnioskodawca może uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące przebiegu konkursu lub projektu, bądź skonsultować wniosek (inicjatywę):

 

Głębocka 66

– 16.01. (czwartek) godz. 10:00-14:00

– 20.01. (poniedziałek)  godz. 16:00-20:00

Van Gogha 1

– 13.01 (poniedziałek) godz. 10:00 – 14:00

– 23.01 (czwartek) godz. 16:00 – 20:00

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Koordynator projektu: Wioleta Rosłoniec (w.rosloniec@bok.waw.pl, tel. 578 627 076)

 

PLIKI DO POBRANIA:

Zrealizuj 2020 wniosek do wypełnienia

Zrealizuj 2020 wniosek przykładowy

Regulamin_Zrealizuj swój pomysł w BOK-u!

FAQ_Zrealizuj swój pomysł w BOK-u

 

O projekcie:

Działania społeczne i współpraca z mieszkańcami są dla nas niezwykle ważne. Dlatego od 2016 roku regularnie ogłaszamy „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u” – konkurs na współorganizację wydarzeń z Białołęckim Ośrodkiem Kultury. Pomysł zrodził się dzięki współpracy Ośrodka z Dzielnicową Komisją Dialogu Społecznego, w posiedzeniach której regularnie bierzemy udział. Nasza inicjatywa stała się bardzo dobrym rozwiązaniem na budowanie współpracy z organizacjami pozarządowymi, które przy wsparciu Ośrodka realizują coraz ciekawsze projekty. Dzięki tej inicjatywie mamy możliwość zaplanowania zróżnicowanych i długofalowych działań, oraz zaproszenia mieszkańców i organizacji do budowania oferty Ośrodka. Zyskaliśmy nowych partnerów do współpracy oraz rozszerzyliśmy program o ciekawe pomysły, zaś aktywni i pomysłowi mieszkańcy otrzymali wsparcie merytoryczne i przestrzeń do działania. Zaangażowanie Białołęckiego Ośrodka Kultury we współorganizację nie obejmuje przekazywania wnioskodawcom środków finansowych. W uzasadnionych przypadkach Ośrodek może sfinansować wybrany element projektu. Wszelkie koszty związane z udziałem BOK muszą zostać zawarte w kosztorysie projektu, na podstawie informacji z Cennika najmu pomieszczeń Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz Regulaminu najmu sprzętu Białołęckiego Ośrodka Kultury.