Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Projekty

Zrealizuj swój pomysł w BOK-u. Wyniki Konkursu

Decyzją Dyrekcji BOK do realizacji w ramach IV edycji konkursu wybrano następujące projekty:

  1. II Białołęcki Bazar Zabawek Używanych
  2. Przedstawienie teatralne dla dzieci – Teatr 356
  3. Festiwal Chóralny „Just Sing”
  4. Koncert Bożonarodzeniowy chóru Gospel
  5. IV Edycja Akademii Piosenki Ireny Jarockiej
  6. Miłość na scenie życia 2019
  7. Zatańczmy tango

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy, publikujemy listę zwycięzców, z którymi także będziemy się kontaktować indywidualnie, ustalając szczegóły realizacji. 

Działania społeczne i współpraca z mieszkańcami są dla nas niezwykle ważne. Dlatego też od 2016 roku regularnie ogłaszamy „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u” – konkurs na współorganizację wydarzeń we współpracy z Ośrodkiem. Pomysł na konkurs powstał dzięki współpracy BOK-u z Dzielnicową Komisją Dialogu Społecznego, w posiedzeniach której regularnie bierzemy udział. Jak się okazało, inicjatywa BOK-u stała się idealnym rozwiązaniem na dobrą, ale uporządkowaną współpracę z organizacjami pozarządowymi – powstał system, który umożliwił mieszkańcom zgłaszanie własnych pomysłów i współtworzenie programu ośrodka. Dzięki temu zyskaliśmy nowych partnerów do współpracy i mogliśmy rozszerzyć naszą ofertę o ciekawe pomysły, a mieszkańcy znaleźli przestrzeń do działania.

Zaangażowanie Białołęckiego Ośrodka Kultury we współorganizację nie obejmuje przekazywania wnioskodawcom środków pieniężnych na realizację projektu. Natomiast w uzasadnionych przypadkach Ośrodek może sfinansować wybrany element projektu. Wszelkie koszty związane z udziałem BOK w projekcie muszą zostać zawarte w kosztorysie projektu na podstawie informacji z Cennika najmu pomieszczeń Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz na podstawie Regulaminu najmu sprzętu Białołęckiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy do kontaktu!

Cezary Noszczyński
c.noszczynski@bok.waw.pl
tel. 603 720 610