Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Wydarzenia

BAJKOPODRÓŻE. TWÓRCZE CZYTANKI

Gdzie: Głębocka 66.    Kiedy: 29 marca, godz. 11:00

Warsztaty rodzinne

Niedziela, 29 marca godz. 11:00, Głębocka 66

Wstęp wolny, obowiązują zapisy od 15 marca.

„Opowieść o moim Golemie”, to historia Rebe Lwa, który przez dziesięciolecia bezskutecznie próbuje stworzyć Golema. Przy kolejnej próbie, w końcu mu się to udaje, postać z gliny ożywa, a wieść roznosi się po okolicznych miasteczkach. Także zły i chciwy Czarnoksiężnik Haim dowiaduje się o wszystkim. Spodziewając się tego, że Golem jako istota bez litości będzie budzić postrach wśród ludzi, postanawia wykorzystać go do pomnożenia swojego majątku.Czy rzeczywiście Golem okaże się bezduszną istotą? W historię wprowadza nas rodzeństwo Franek i Zosia, których losy w zaskakujący sposób łączą się opowieścią.

Warsztat plastyczny: Podczas warsztatu, każdy z uczestników będzie miał okazję zrobić swojego własnego Golema. Czy i ten Golem stanie się nam bliski?

Bajkopodróże odbywają się raz w miesiącu dla grupy 15 dzieci i ich rodziców przy ul. Głębockiej 66. Czas trwania zajęć to 60 minut. Zajęcia przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00, wew. 2.