Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Wydarzenia

Dzień dziecka

Gdzie: van Gogha 1.    Kiedy: 02 i 03.06.2018 godz. 10.00 - 16.00

Dzień Dziecka zapowiada się bardzo intensywnie, ponieważ będziemy świętować aż dwa dni!  
Białołęcki Ośrodek Kultury tradycyjnie przygotował dla milusińskich na ten dzień moc atrakcji. Tym razem w zielonej przestrzeni Park na Picassa i Park Magiczna prowadzone będą animacje i wszelkiego rodzaju gry i zabawy. Dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach artystycznych oraz zaprezentować swoje umiejętności pod opieką profesjonalnych animatorów. Bloki imprez wystartują o godzinie 12.00.

2 czerwca w samo południe zapraszamy dzieci z Zielonej Białołęki do Park Magiczna na spektakl teatralny „Jak wróbelek nie mógł zdążyć na wesele” w wykonaniu Teatr o-rety.
W godz. 12.00 – 16.00 rozpoczną się warsztaty artystyczne, liczne konkursy z nagrodami i animacje na wolnym powietrzu.
Przygotowane będą trzy stanowiska artystyczne rozwijające kreatywność:
★ graffiti na folii, czyli wspólne tworzenie malowidła w niestandardowym formacie – na długiej, przezroczystej folii,
★ tworzenie ramek do zdjęć i zakładek do książek, które ozdobione według własnego pomysłu każdy uczestnik będzie mógł zabrać do domu,
★ malowanie witraży – za pomocą specjalnych farb rysunek dziecka stanie się kolorowym witrażem okiennym
★ Ponadto to co dzieci kochaja najbardziej, czyli malowanie twarzy 

W niedzielę 3 czerwca, BOK zaprasza dzieci do swojej siedziby przy #vanGogha1. W samo południe wystawiony zostanie spektakl w wykonaniu pracowników ośrodka pt. „LOVE LAS. Bajka ekologiczna”. Ta przezabawna bajka z morałem swoją premierę miała podczas obchodów 20-lecia Białołęckiego Ośrodka Kultury. Spektakl cieszył się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród dzieci. Dorosłym także dostarczył wielu emocji i humoru. Dodać warto, że jedną z głównych ról – czarownicę Zenobię Sobótkę – gra dyrektor ośrodka Karolina Adelt-Paprocka.

W godz. 13.00-16.00w Parku Picassa rozpoczną się warsztaty artystyczne, liczne konkursy z nagrodami i animacje. Podobnie jak w Parku Magiczna przygotowane będą trzy stanowiska artystyczne rozwijające kreatywność.
★ graffiti na folii, czyli wspólne tworzenie malowidła w niestandardowym formacie – na długiej, przezroczystej folii,
★ tworzenie ramek do zdjęć i zakładek do książek, które ozdobione według własnego pomysłu każdy uczestnik będzie mógł zabrać do domu,
★ malowanie witraży – za pomocą specjalnych farb rysunek dziecka stanie się kolorowym witrażem okiennym
★ malowanie twarzy
★ Ponad to dzieci będą mogły się do woli wyskakać w dmuchanym zamku 
★ Dodatkowo o godz. 16.00 zapraszamy do Kino na boku na bezpłatny seans filmowy dla całej rodziny!

Zapraszamy dzieci wraz z mamusiami i tatusiami!

„LOVE LAS. Bajka ekologiczna”
Gdy pewnego dnia w leśnym domku ostatniej dobrej Wiedźmy Zuzanny (Magdalena Rejtczak-Frączkiewicz) zjawiają się dwie podstępne koleżanki, Zenobia Sobótka ( Karolina Adelt-Paprocka) i Balbina Świętojańska (Dorota Mazińska), spokojne życie mieszkańców lasu zaczyna wisieć na włosku. Czy Zając Ksawery (Agnieszka Binia Bińczycka), Wiewiórka Basia (Asia Gers) i Dzięcioł Filip (Czarek Noszczyński) powstrzymają Inżyniera Wspornika (Dominik Wendołowski) przed budową superautostrady i wycinką drzew? Czy Kot Brunet (Rafał Sawuła) i Pies Latawiec (Marcin Majkut) zdołają przekonać Lisa Aptekarza (Jarosław Malinowski), by pomógł dobrej Wiedźmie pokonać przebiegłe koleżanki? Mieszkańcy lasu przekonają się, że ich dom to nie tylko trochę drzew, pająki we włosach czy rezerwat przyrody. To coś dużo większego: wspólne sprawy, przyjaciele i… prawdziwa miłość!