Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Wydarzenia

koncert pawła domagały

PAWEŁ DOMAGAŁA – #WracajTOUR (12+)

Wtorek, 1 czerwca godz. 19, Głębocka 66

Bilety: N: 100 zł, U: 90 zł

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się artystycznie również na tym polu. 

Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia. Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, Paweł podjął pracę nad kolejnym krążkiem. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i nosi tytuł „1984”. Album promowała piosenka „Weź nie pytaj”, która stała się ogromnym przebojem (w tej chwili niemal 120 mln wyświetleń na YouTube). 

Koncert w Białołęckim Ośrodku Kultury odbędzie się w ramach promocji albumu „Wracaj”, którego premiera miała miejsce 20 listopada 2020. Single „Ja tak umiem”, a także „Popatrz na mnie”; kompozycje „Kraków”, „Milcz” czy „Po mojej stronie” – tych utworów najprawdopodobniej nie zabraknie podczas czerwcowego koncertu.

Wydarzenie objęte jest projektem WYCHODZĘ Z RODZICAMI, podczas którego animatorzy zapewniają opiekę na dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub pod numerem telefonu (22) 300 48 00.  Start zapisów: 18 maja. Z okazji Dnia Dziecka przygotowujemy dla dzieci specjalne niespodzianki!