Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Wydarzenia

Koncert Viki Gabor | 30. Finał WOŚP

VIKI GABOR

Koncert w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

29 stycznia godz. 19:00, Głębocka 66

Wstęp wolny – liczba miejsc jest ograniczona!

 

Wejściówki będzie można odebrać od 25 stycznia od godz. 18:00 w Kasach BOK (van Gogha 1 i Głębocka 66). Informujemy, że nie prowadzimy wcześniejszych rezerwacji.

 

Regulamin koncertu Viki Gabor

 

Podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przed białołęcką publicznością wystąpi Viki Gabor. Tak pisze o sobie młoda Artystka:

„Witam wszystkich jestem Viki! Pochodzę z bardzo muzykalnej rodziny. Urodziłam się w Niemczech, kilka lat mieszkałam w Anglii a teraz mieszkam w Polsce. Chciałabym opowiedzieć, jak zaczęła się moja pasja i zamiłowanie do muzyki. Po raz pierwszy na scenie wystąpiłam w The Voice Kids, to było niesamowite przeżycie i doświadczenie, poznałam tam wielu nowych przyjaciół! Mój pierwszy singiel „Time” ma 5 miliony wyświetleń na YouTube, a nie wiem czy wiecie, że remiksowany był przez shanguy I Melo.Kids (…) W 2019 roku wystąpiłam w Sopocie na „TOP Of The TOP Sopot Festival – Young Choice Awards”, było naprawdę świetnie! (…) również w 2019 roku wzięłam udział w Eurowizji Junior. Spotkałam tam wspaniałych ludzi z całej Europy a nawet Australii, moja piosenka „Superhero” tak się spodobała, że wygrałam i jestem z tego powodu megaszczęśliwa. „Superhero” ma już 22 milionów wyświetleń na youtube! ♥ .

2020 zaczął się dla mnie naprawdę świetnie, nagrałam piosenkę z niesamowitą Kayah (…) „Ramie w Ramie” ma prawie 43 milionów wyświetleń na YouTube, co jest superwynikiem. 😍. Zostałam nominowana w trzech kategoriach do nagrody Fryderyki, to naprawdę niesamowite, nigdy nie myślałam, że będę mogła zostać nominowana do tak ważnej nagrody!! 4 września 2020 wydałam swoją debiutancką płytę „Getaway (Into My Imagination)” która już pokryła się złotem. Kocham was 😘 ♥”

 

Wydarzenie objęte jest projektem WYCHODZĘ Z RODZICAMI, podczas którego animatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub pod numerem telefonu (22) 300 48 00. Start zapisów: 25 stycznia.