Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Wydarzenia

Konkurs! Aktywni na rzecz Białołęki. Głosowanie

Do ubiegłego tygodnia zbieraliśmy zgłaszane przez Was kandydatury do tytułu „Aktywni na rzecz Białołęki”. Stało się, mamy ich:)

profitest.pl/s/22179/0fgHkdj1

Od dziś do dnia 22 lutego (piątek) trwa głosowanie. To Wasze głosy zadecydują o tym, kto z nominowanych otrzyma ten zaszczytny tytuł i na Finałowej Gali odbierze z rąk Dyrekcji Białołęckiego Ośrodka Kultury statuetkę.


Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w plebiscyt, jak i w to, że tak aktywnie działacie na rzecz Dzielnicy Białołęka. Głosowanie na zgłoszonych kandydatów będzie w dniach: 19-22 lutego!

Aktywnego na rzecz Białołęki poznamy w trakcie uroczystej gali 24 lutego przed koncertem Ani Rusowicz.

Celem inicjatywy jest prezentacja osób mieszkających, związanych z, działających na i/lub pochodzących z Białołęki, które wykazały się w 2018 roku chęcią niesienia pomocy innym, zaangażowaniem na rzecz tworzenia i/lub promocji szeroko pojętej kultury. Ważnym elementem jest pokazanie społeczności lokalnej dobrych praktyk, przykładów działań oraz zachęta do czerpania inspiracji od innych.

Wiemy, że na Białołęce mieszka mnóstwo osób, które są niezwykle zaangażowane w promocję szeroko pojętej kultury i chcą wspierać rozwój naszej dzielnicy. Chcemy te osoby pokazać, zaprezentować ich działalność a także zainspirować innych do podobnych działań – mówi Karolina Adelt-Paprocka, dyrektor Białołęckiego Ośrodka Kultury.

Głosy na poszczególnych kandydatów będzie można oddawać w udostępnionym przez nas formularzu od 19 do 22 lutego 2019 roku.