Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Wydarzenia

ODWOŁANY Konkurs Warszawska Syrenka!

KOMUNIKAT !!!

W związku z koniecznością chronienia się przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz decyzją ogłoszoną w dniu 11 marca 2020 roku przez Premiera Mateusza Morawieckiego o zawieszeniu działalności placówek oświatowych odwołujemy tegoroczną edycję Konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. O możliwości przeprowadzenia przesłuchań w innym terminie będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach.

 

Informujemy, że eliminacje dzielnicowe do 43. edycji Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” odbędą się 18 marca 2020 r. w sali widowiskowej Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Vincenta van Gogha 1.

Zapraszamy w następujących kategoriach:

  • Kategoria I (Klasy 0-III), godz. 9:00
  • Kategoria II (Klasy IV-VI) ok. godz. 11.00
  • Kategoria III (Klasy VII – VIII) ok. godz. 14.00

Osoby nagrodzone zostaną zgłoszone do finału, który odbędzie się 18 i 19 kwietnia 2020 r. w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie, przy ul. Elektoralna 12.

Koncert Laureatów 43. Konkursu Recytatorski Warszawska Syrenka odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie, przy ul. Elektoralna 12 w dniu 25 kwietnia 2020 r.

W ramach eliminacji dzielnicowych Warszawskiej Syrenki w BOK, podobnie jak w poprzednich edycjach konkursu uruchamiamy POGOTOWIE RECYTATORA bezpłatne konsultacje z nauczycielami i przygotowanymi przez nich na konkurs uczniami. Na konsultacje należy mieć przygotowany tekst, który będzie prezentowany podczas eliminacji (wydrukowany, w dwóch egzemplarzach).

Dyżury pogotowia:

  • czwartek 12 marca w godzinach 10.0-16.00, garderoba BOK ul. van Gogha 1
  • piątek 13 marca w godzinach 10.00-16.00, garderoba BOK ul. van Gogha 

Preferowana forma : uczeń z przygotowującym go nauczycielem, ew. uczeń z rodzicem lub w przypadku klas VII – VIII – ew. sam uczeń

Obowiązuje kolejność zgłoszeń, dokładne godziny ustalane są indywidualnie. Zapisy przyjmujemy na adres: w.rosloniec@bok.waw.pl, tel. 578-627-076

Prosimy o zorganizowanie eliminacji wewnątrzszkolnych, które wyłonią maksymalnie trzy osoby z każdej kategorii wiekowej (z jednej szkoły) i przesłanie ich kart zgłoszeń w terminie nieprzekraczalnym do 13.03 2020 r. na wskazany adres mailowy: w.rosloniec@bok.waw.pl.

W razie pytań dotyczących organizacji eliminacji szkolnych proszę o kontakt.

MATREIAŁY DO POBRANIA: 

Oświadczenie niezależości_Jury

43. Warszawska Syrenka Regulamin 2020 rok

Karta Uczestnika_2020