Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Wydarzenia

RównoWaga

Gdzie: online.    Kiedy: od 11.05.2020 godz. 13:00

Bywasz zmęczony? Odczuwasz napięcie i stres? Prowadzisz siedzący tryb życia? Potrzebujesz aktywności fizycznej? Spędzasz dużo czasu przed komputerem? Jeśli co najmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że mamy coś dla Ciebie!

RównoWaga” to nowy projekt Białołęckiego Ośrodka Kultury – cykl o zdrowym stylu życia połączony z treningami prowadzonymi przez trenera Piotra Końko, dzięki którym zadbacie o sprawność fizyczną, kondycję psychiczną, harmonię i równowagę pomiędzy ciałem, a duchem! Utrzymanie prawidłowej pozycji ciała, kontrolowanie oddechu, wzmocnienie mięśni brzucha i grzbietu i ich wpływ na nasze samopoczucie – to tylko niektóre z zagadnień, o których dowiecie się podczas odcinków z Piotrem!

Cykl rusza 11 maja o godzinie 13:00. W każdy kolejny poniedziałek i środę o tej samej porze będziemy zachęcać Was do tego, by oderwać się na 15 minut od swojej pracy i zadbać o siebie.

Filmy będą dostępne na naszym kanale na YouTube!

Kliknij i sprawdź!

 

Piotr Końko – Motywator fitness zarażający swoją pasją do aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Ceni sobie precyzję i dokładność ruchu. Poświęca dużo uwagi bezpieczeństwu podczas treningów. Trener i instruktor, który dzięki swoim umiejętnościom dydaktycznym wprowadzi Cię na najwyższy poziom możliwości treningowych. Trenując z Piotrem masz gwarancję wykonania prawdziwego treningu, oraz osiągnięcia efektów w postaci lepszego zdrowia, smuklejszej i wyrzeźbionej sylwetki oraz dobrego samopoczucia.

Do zobaczenia!