Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Wydarzenia

CYKL LEKCJI TEATRALNYCH online

TEATR – WIEM CO TO!

CYKL LEKCJI TEATRALNYCH Z AKTORAMI TEATRU BAJ

Jak ożywić kukiełki, pacynki i inne lalki teatralne? Kim są ludzie zaangażowani w powstanie spektaklu teatralnego? Co trzeba zrobić, żeby zostać aktorem? Na te i wiele innych pytań uzyskacie odpowiedź podczas lekcji teatralnych w BOK! Zapraszamy dzieci powyżej siódmego roku życia do wzięcia udziału w cyklu „Teatr – wiem co to!”. Zajęcia poprowadzą aktorzy Teatru Baj.

Warsztaty teatralne online odbędą się na platformie zoom. Ilość miejsc jest ograniczona! Przy zapisie należy podać adres mailowy – chwilę przed wydarzeniem zostanie na niego przesłany link do wydarzenia. Zapisów można dokonać mailowo (kasa@bok.waw.pl) bądź telefonicznie (tel. 22 300 48 00 wew. 1).

 

  • Lekcja 4: „Jak się tworzy spektakl? O roli reżysera, kompozytora i scenografa” (sobota 6 marca, g. 12:00, platforma ZOOM), ZAPISY OD 24 LUTEGO!

Uczestnicy dowiadują się, kto projektuje dekoracje i kostiumy, kto komponuje muzykę, kto pracuje z aktorami i kto jest odpowiedzialny za całość spektaklu. W teatrze przynajmniej dwa miesiące przygotowuje się premierowe przedstawienie. Na warsztatach mamy o wiele mniej czasu, ale chcemy zaproponować uczestnikom przygotowanie krótkiej scenki. Będą pracować wspólnie, zespołowo jak w teatrze, pod czujnym okiem reżysera. Jedni będą scenografami, inni muzykami, a jeszcze inni aktorami. Spotkanie dla dzieci od 7 roku życia.