Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Wydarzenia

WAKACYJNE KINO PLENEROWE

Gdzie: .    Kiedy: 3 sierpnia, godz. 21:00, Park Picassa / 10 sierpnia, godz. 21:00, Bociani Zakątek / 17 sierpnia, godz. 21:00, Park Magiczna / 24 sierpnia, godz. 20:30, Park Picassa / 31 sierpnia, godz. 20:30, Park Magiczna

Dobrą pogodę trzeba dobrze wykorzystać, dlatego BOK zaprasza na kino w plenerze. W każdą sierpniową sobotę, w białołęckich parkach obejrzymy seanse filmowe „pod chmurką”. Wstęp jest wolny!

 

sobota, 3 sierpnia, godz. 21:00, Park Picassa

„Alibi.com” reż. Philippe Lacheau , Francja/2017/90 min.

Jeden z największych francuskich komediowych przebojów ostatnich lat. Firma Grega – Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Ale kij ma dwa końce. Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg: otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Co robi więc Greg, by ukryć swoją profesję? Kłamie jak z nut. Wkrótce jednak zaczyna cienko śpiewać, gdy okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. A kłamstwo, jak wiadomo, ma krótkie nogi.

 

sobota, 10 sierpnia, godz. 21:00, Bociani Zakątek

„Bodyguard Zawodowiec” reż. Patrick Huges, Holandia/USA/2017/118 min.

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

 

sobota, 17 sierpnia, godz. 21:00, Park Magiczna

„Pełnia życia” reż. Andy Serkis, Wlk.Brytania/2017/117 min.

Historia mężczyzny cierpiącego na polio i jego oddanej żony, którzy pomimo przeciwności spełniali wspólne marzenia. Robin jest przystojny, błyskotliwy i pełen życiowej energii. Przykuwa uwagę kobiet, lecz swoje serce oddaje Dianie. Pewnego dnia Robin słyszy z ust lekarza diagnozę, która brzmi jak wyrok: polio. Wyniszczająca choroba przykuwa Robina do szpitalnego łóżka, a w końcu doprowadza do paraliżu. Z pomocą przychodzi mu jednak inwestor i wizjoner Teddy Hall. Dzięki jego zaangażowaniu Robinowi i Dianie udaje się opuścić oddział i żyć pełnią życia – wychowywać syna, wyruszyć w podróż dookoła świata i pomagać innym chorym.

 

sobota, 24 sierpnia, godz. 20:30, Park Picassa

„Gra o wszystko” reż. Aaron Sorkin,  USA/2017/140 min.

Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedynym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

 

sobota, 31 sierpnia, godz. 20:30, Park Magiczna

„Jutro będziemy szczęśliwi” reż. Hugo Gelin, Francja/Wlk. Brytania/2016/158 min.

Samuel uwielbia swoje życie na Lazurowym Wybrzeżu – bez trosk, bez zobowiązań, z fajnymi ludźmi i lekką pracą. Pewnego dnia zjawia się u niego Kristin – przelotna sympatia – która zostawia mu kilkumiesięczne dziecko, Glorię. Jego córkę! Samuel, przerażony i zupełnie nieprzygotowany do roli ojca, leci do Londynu, by odnaleźć kobietę i oddać jej małą. Bez powodzenia. 8 lat później, kiedy Samuel i Gloria ułożyli sobie życie w Londynie i są nierozłączni, pojawia się Kristin, która chce odzyskać córkę.