Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Zajęcia MuzykaOgólnorozwojowe

DZIECIĘCE MUZYKOWANIE

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19, zajęcia zostają zawieszone do odwołania. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować.

Miejsce: van Gogha 1

Grupa wiekowa: 7-9 lat

Termin: poniedziałek godz. 16:30-17:30

Czas trwania: 60 min

Koszt zajęć: 80 zł/miesiąc

Na zajęciach będziemy śpiewać i grać na dzwonkach chromatycznych. Praca z tym instrumentem wpływa nie tylko na rozwój muzykalności – to również stymulacja harmonijnego rozwoju mózgu, trening pamięci i koncentracji.  Będziemy rozgrzewać aparat mowy, wykonywać proste ćwiczenia dykcyjne i rytmizujące. Na początek stworzymy wyliczanki i rymowanki, a z czasem własne utwory muzyczne ze słów, dźwięków, gestów i ruchów. Dzięki kreatywnej pracy Twoje dziecko rozwinie zdolności językowe, nauczy się dyscypliny i współpracy w zespole. Zajęcia w znacznym stopniu wpływają na poprawę samopoczucia. I rzecz najważniejsza – DZIECIĘCE MUZYKOWANIE to wspaniała zabawa!

Zapisy na zajęcia prowadzone są przez kasy BOK. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu (22) 300 48 00 wew. 1 lub 2. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem zajęć.