Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Zajęcia Ogólnorozwojowe

pracownia słowa

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19, zajęcia tymczasowo będą odbywać się w formie online.

Miejsce: van Gogha 1
Grupa wiekowa: 15+
Termin: wtorek, godziny do uzgodnienia z instruktorem
Czas trwania: 60 min
Miesięczny koszt zajęć: 200 zł

To doskonałe zajęcia dla osób przygotowujących się do egzaminów do szkół artystycznych. To także poligon dla wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć świadomość mowy oraz niewerbalnych środków wyrazu, jak ciało, mimika czy gest. W naszej pracowni szlifujemy słowo i sposób, w jaki się nim posługujemy. Podczas indywidualnej pracy z instruktorem skupimy się na poszukiwaniu odpowiedniego brzmienia głosu, intonacji oraz na sztuce interpretacji tekstu. Popracujemy nad techniką mowy, czyli dykcją, artykulacją i emisją głosu. Skorzystamy z tekstów literackich, ale też z materiałów z obszaru pop-kultury czy tekstów przemówień. W PRACOWNI SŁOWA nabierzesz pewności siebie oraz zwiększysz umiejętności w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Okres pracy do uzgodnienia indywidualnie z instruktorem.

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u instruktorki Anety Muczyń pod nr tel. 607 380 184 lub pisząc na adres mailowy: a.muczyn@bok.waw.pl.
Zapisy na zajęcia prowadzone są przez kasy BOK. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu (22) 300 48 00 wew. 1 lub 2. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem zajęć.