Uruchom wersję wysokiego kontrastu strony Powiększ wielkość textu na stronie

Zajęcia Muzyka

studio piosenki

Gdzie: van Gogha 1.    Kiedy: poniedziałek, od godz. 13:00

Każdy z nas potrafi śpiewać. Nie ma ludzi, którym „słoń nadepnął na ucho”. Coraz więcej badań prowadzonych na całym świecie dowodzi, że głos, znacznie bardziej, niż dotąd sądzono, przypomina „normalny” instrument. Zatem im częściej śpiewamy, tym lepiej nam to wychodzi. A jeśli robimy to pod okiem doświadczonych fachowców, to efekty mogą przyjść szybciej, niż myślimy!

Na naszych warsztatach będzie można nie tylko nauczyć się, jak prawidłowo „używać” swojego głosu, ale także jak interpretować piosenkę poprzez pracę nad tekstem, intonacją i frazowaniem. Będzie można doskonalić umiejętności wokalne poprzez ćwiczenia emisyjne, artykulacyjne, oddechowe, dykcyjne, a także poznać różne style muzyczne, tj. pop, rock, soul, swing, country i rytmy latynoamerykańskie.

Program jest dostosowany do wieku i możliwości uczestnika. Podstawą jest repertuar polskojęzyczny. Pracujemy z mikrofonem i z wykorzystaniem profesjonalnych podkładów muzycznych. Istotnym elementem zajęć jest udział w przeglądach piosenki i koncertach.

Grupy wiekowe: dzieci, młodzież, dorośli

Rodzaj zajęć: indywidualne, grupowe

Termin: poniedziałek, od godz. 13:00

Czas trwania: 60 min. i 45 min.

Miesięczny koszt zajęć: grupowe/160 zł, indywidualne/280 zł